REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Urządzamy toaletę: abc wyposażenia WC

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 06 wrz 2016 14:18
Urządzamy toaletę: abc wyposażenia WC
Fot. Ravak
Urządzamy toaletę: abc wyposażenia WC
Urządzamy toaletę: abc wyposażenia WC
Urządzamy toaletę: abc wyposażenia WC
Urządzamy toaletę: abc wyposażenia WC
Urządzamy toaletę: abc wyposażenia WC

Urządzając przestrzeń toalety warto zadbać nie tylko o ergonomiczność rozwiązań, ale i o ich estetykę.

REKLAMA

Łazienka połączona z toaletą ma swoje plusy i minusy w zależności do ilości użytkowników z niej korzystających. Jednak, jeśli zdecydujesz się rozdzielić te pomieszczenia toaleta nie powinna ustępować pięknem dopracowanej w każdym detalu łazience.

W nowej ofercie Ravak znalazła się miska WC i bidet Uni Chrome, które korespondują z designem kompleksowego konceptu łazienkowego Chrome. Dzięki temu niezależnie od tego, który wariant wybierzesz aranżując łazienkę z konceptem Chrome możesz mieć pewność spójnego wzornictwa całej serii, począwszy od wanny, kabiny prysznicowej, poprzez umywalki, meble, baterie i akcesoria łazienkowe aż po wyposażenie WC włącznie z elementami instalacyjnymi. I to wszystko z gwarancją i serwisem największego czeskiego producenta.

Ceramiczna miska wisząca WC Uni Chrome

Zachwyca prostym, uniwersalnym stylem, który wspiera funkcjonalność produktu. Zawieszany system instalacyjny oraz ukryty system montażu w ścianie ułatwiają dbanie o porządek w toalecie. Połączenie tych dwóch elementów z ceramiką najwyższej jakości daje kompaktowy produkt, który swym dopracowanym kształtem zapobiega osadzaniu się wszelkich nieczystości.

Misa ceramiczna Uni Chrome jest wyposażona w sprzyjający oszczędności wody system głębokiego spłukiwania - już przy użyciu zaledwie 4l wody toaleta jest ponownie doskonale czysta. Użyty materiał ceramiczny gwarantuje długą żywotność i ekstremalną wytrzymałość produktu. Miskę WC uzupełnia deska wykonana z wytrzymałego tworzywa o właściwościach bakteriobójczych wyposażona w wolnoopadający system zamykania SoftClose.

Rozmiary: 360 x 510 x 350 mm (szer./gł./wys.)
Cena: 898 zł

Ceramiczny bidet wiszący Uni Chrome

Podstawa nowoczesnej higieny intymnej i zarazem skutecznej profilaktyki wielu groźnych chorób. Naturalny kompaktowy kształt bidetu odpowiada ergonomii ludzkiego ciała i sprzyja wygodnemu użytkowaniu baterii bidetowej. Dzięki zastosowaniu ukrytego systemu montażowego Easy Fix misa bidetu pozbawiona jest wszelkich załamań i zakamarków, w których osadza się kurz i nieczystości.

Rozmiary: 360 x 510 x 290 mm (szer./gł./wys.)
Cena: 983 zł 

Do miski WC i bidetu Ravak oferuje dopasowane podtynkowe moduły instalacyjne zalecane zarówno do ciężkiej (model W), jak i lekkiej zabudowy (model G) oraz przyciski spłukujące Chrome w kolorze białym i satyna.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA