Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wielki format we wnętrzach: nowa kolekcja rodzimej marki

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 23 maj 2017 12:32
Wielki format we wnętrzach: nowa kolekcja rodzimej marki
Płyty wielkoformatowe Monolith. Fot. Tubądzin

Wielkoformatowe płyty ceramiczne stwarzają nowe możliwości aranżacji wnętrz. Zobaczcie, jak prezentuje się propozycja rodzimej marki.

REKLAMA

Wielkoformatowe płyty wprowadzone na polski rynek przez Ceramikę Tubądzin są odpowiedzią
na światowe trendy z zakresu designu i wzornictwa. Teraz w gresy może być wyposażona nie tylko kuchnia i łazienka, ale i salon, sypialnia czy gabinet. Dodatkowo produkt ten, dzięki najwyższej jakości i odporności na mróz czy wysoką temperaturę, może być stosowany na elewacjach budynków lub jako okładzina kuchennych blatów, czy mebli. Zmienia to całkowicie myślenie o tradycyjnej płytce ceramicznej.

W dzisiejszych czasach ludzie w czasie wolnym od pracy poszukują przede wszystkim wytchnienia i spokoju. Za obecnymi potrzebami podąża również branża wnętrzarska. Dotyczy to nie tylko modnych kolorów, czy faktur, ale również wyglądu całych przestrzeni. Grupa Tubądzin, świadoma aktualnych trendów, wprowadziła na rynek nową markę Monolith. To płyty wielkoformatowe dostępne w wielu różnych formatach, sięgających nawet 120 x 240 cm.

Przez swój rozmiar nie wymagają one wielu fug, przez co nie tworzą na ścianach i podłogach efektu „poprzecinanej” przestrzeni. Dodatkowo, występując w stonowanych barwach nawiązujących do naturalnego kamienia i surowego betonu, wprowadzają do pomieszczeń spokój i harmonię.  


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA