REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Własne SPA – nowy system hydromasażu wodno-powietrznego

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 26 cze 2016 08:00
Własne SPA – nowy system hydromasażu wodno-powietrznego
Wanna Oceana z hydromasażem Inspire Excellent.
Własne SPA – nowy system hydromasażu wodno-powietrznego
Własne SPA – nowy system hydromasażu wodno-powietrznego
Własne SPA – nowy system hydromasażu wodno-powietrznego
Własne SPA – nowy system hydromasażu wodno-powietrznego

System Inspire marki Excellent to system oparty o masaż powietrzny i wodny wzbogacony o chromoterapię. Stworzony dla szukających relaksu, odprężenia i chwili wytchnienia po całym dniu.

REKLAMA

Program odnowy zaczynamy od włączenia jednego z trzech automatycznych programów chromoterapii, następnie uruchamiamy masaż wodno-powietrzny, działający na najbardziej newralgiczne miejsca. Woda połączona z powietrzem uderza w nasze mięśnie masując poszczególne fragmenty naszego ciała.

Wystarczy 20-30 minut takiej kąpieli połączonej z masażem, aby dużo łatwiej zasnąć po ciężkim dniu, a na drugi dzień obudzić się rześko z ciałem gotowym do kolejnych wyzwań.

Masaż wodny

Masaż wodny (zwany też hydroterapią) polega na masowaniu naszego ciała przy pomocy strumienia wody, która kierowana jest przez dysze w newralgiczne części naszego ciała (stopy, plecy oraz boki naszego ciała).

Woda pod ciśnieniem wypływa z dysz stałym strumieniem i rozbija zmęczone mięśnie. Dysze Shiatsu w oparciu pleców umieszczone są tak by bezpośrednio nie kierować strumienia w kręgosłup. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu wodnego, regulowane jednym przyciskiem. Polecamy go szczególnie osobom z napięciem mięśni wywołanym przetrenowaniem lub zbyt długim pozostawaniem w tej samej pozycji.

Masaż powietrzny

Masaż powietrzny (zwany też perełkowym) to kąpiel w pęcherzykach powietrza wydobywających się z dysz w dnie wanny. Delikatnie masują ciało, regenerując je i zapewniając błogie doświadczenie dotyku tysiąca powietrznych perełek.

Poprzez masaż łagodzą bóle mięśni, dając korzystne efekty terapeutyczne przy skurczach i stłuczeniach. Jest to delikatny masaż, który pozwala na szybkie odprężenie. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu powietrznego. Polecamy go szczególnie osobom zestresowanym, które poszukują ukojenia.

Chromoterapia

Chromoterapia to najdelikatniejsza forma terapii, polega ona na wykorzystaniu barw i ich wpływu na naszą psychikę. Ciepłe i energetyczne kolory (czerwień, pomarańcz, żółć, róż) pobudzają, chłodna paleta (zieleń, turkus, niebieski, fioletowy) odpręża, a program z użyciem pełnej palety barw pozwala na osiągnięcie harmonii.

Prekursorami metody leczniczej zwanej chromoterapią lub koloroterapią, byli starożytni Egipcjanie i Chińczycy, którzy wierzyli w leczniczą moc kolorów. Obecnie chromoterapia stała się popularnym narzędziem wykorzystywanym w systemach hydromasaży. System INSPIRE posiada 3 wbudowane programy chromoterapii. Dzięki jej zastosowaniu możemy wpływać na nasze samopoczucie oraz wspomagać proces leczenia.

System hydromasażu Inspire może być montowany np. w wannie Oceana Excellent.
Cena systemu hydromasażu Inspire: ok. 8.000 zł


Zdjęcia: Excellent

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA