REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wnęka w łazience: urządź w niej prysznic!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 22 lut 2017 16:21
Wnęka w łazience: urządź w niej prysznic!

Nietypowy układ łazienki stanowił dawniej częsty problem remontowy. Na szczęście teraz, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, na niespotykane stropy, kąty i wnęki możemy spojrzeć okiem artysty i zaprojektować w pełni funkcjonalne i atrakcyjne wnętrze.

REKLAMA

Wnęka prysznicowa, jeśli tylko posiada odpowiednie wymiary, pozwala na stworzenie naturalnej kąpielowej przestrzeni, która pod względem wygody przerasta większość tradycyjnych kabin. Stabilna, łatwa do utrzymania w czystości, praktycznie bezawaryjna – te wszystkie cechy sprawiają, że właściciele wnęk prysznicowych nie zamieniliby tego rozwiązania na żadne inne.

Wizualnie prysznice we wnękach łazienkowych sprawiają wrażenie solidnych ale paradoksalnie, pomimo betonowej zabudowy, dominuje w nich wrażenie lekkości. Możemy uwydatnić ten efekt dobierając transparentne szklane drzwi prysznicowe, które dodadzą całemu wnętrzu stylu i elegancji. Propozycją praktycznych drzwi łamanych marki Sanplast jest model DŁ/TX5b. Drzwi mogą składać się do środka na lewą lub prawą stronę w zależności od montażu oraz wyposażone są w wygodne chromowane uchwyty.

Podobnie jak wszystkie produkty z serii TX, drzwi mają wypełnienie z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 5 mm z modyfikacją powierzchni Glass Protect, która pozwala na jeszcze łatwiejsze utrzymanie ich w czystości. Potencjalne nierówności ściany nie stanowią żadnej przeszkody w montażu drzwi TX5b dzięki płynnej regulacji profili przyściennych. Pozostaje tylko wybrać drzwi do swojej wnęki prysznicowej, aby móc zamknąć się w komfortowym świecie wodnego relaksu.

Drzwi skrzydłowe występują w 3 szerokościach: 70, 80 i 90 cm.

Dostępne kolory profili: biały EW, manhatan, pergamon, bahama beżowy, graphit matowy, srebrny błyszczący, srebrny matowy.

Wzór szyby: W0, CORA, W15,GY

Cena brutto od 893 zł


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA