REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wodny masaż w kabinie – nowość z biczami i deszczem

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 23 maj 2016 14:00
Wodny masaż w kabinie – nowość z biczami i deszczem
Kwadratowy Multi-System Deante zapewnia estetyczny wygląd i komfort podczas kąpieli.

Wodny masaż działa zbawiennie na ciało i umysł – poprawia kondycję skóry, pomaga rozluźnić napięte mięśnie i zredukować stres. Oto nowość marki Deante do montażu podtynkowego.

REKLAMA


Jest wiele rozwiązań prysznicowych, które zamieniają zwykły natrysk w dobroczynny rytuał? Panel Multi-System marki Deante to nowy system podtynkowy.

Prysznic i masaż

Multi-System to kompletny panel podtynkowy, zapewniający relaks i odprężenie pod prysznicem. Najnowszy zestaw marki Deante jest wyposażony w stalową głowicę o wymiarach 30x30 cm, sześć dysz natryskowych oraz słuchawkę na przyłączu kątowym.

Poszczególne opcje uruchamia się, przekręcając przełącznik funkcji w odpowiednią stronę. Użytkownicy mogą wybrać łagodny, deszczowy natrysk z górnej głowicy, przydatny gdy chcemy rozluźnić całe ciało, bądź mocny, biczowy strumień wypływający z dysz, masujący poszczególne partie, np. barki i lędźwie.

Dysze posiadają wygodne przeguby, umożliwiające swobodną regulację, co jest szczególnie przydatne w przypadku osób różnego wzrostu. Dwa pozostałe przełączniki odpowiadają za temperaturę wody oraz intensywność strumienia. Bateria termostatyczna jest wygodna i bezpieczna w użytkowaniu, bowiem zabezpiecza przed poparzeniem się.

Gotowy komplet

Multi-System jest idealny dla osób, które nie mają czasu na wyszukiwanie pojedynczych urządzeń podtynkowych. Model zawiera wszystkie niezbędne elementy, pasujące do siebie pod względem użytkowym i estetycznym.

Kwadratowe bryły wpisują się w modny, geometryczny nurt, dlatego też najnowszy produkt firmy Deante będzie się doskonale prezentował w minimalistycznej łazience. W ofercie marki dostępny jest także wariant okrągły.

Cena: około 2.609 zł/omplet podtynkowy Multi-System (głowica natryskowa kwadratowa, stalowa 300x300 mm, wąż podwójnie pleciony, rozciągliwy o długości 1500 mm, wylewka natryskowa o długości 381 mm)

 

Zdjęcie: Deante


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA