REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wybieramy grzejnik ścienny... z pomocą smartfona

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 06 lip 2016 12:21
Wybieramy grzejnik ścienny... z pomocą smartfona
Wybieramy grzejnik ścienny... z pomocą smartfona
Wybieramy grzejnik ścienny... z pomocą smartfona

Różnorodność modeli grzejników ściennych potrafi przyprawić o zawrót głowy. Teraz dzięki mobilnej aplikacji wybór staje się odrobinę prostszy.

REKLAMA

W jaki sposób sprawdzić, czy interesujący nas model grzejnika dobrze komponuje się z wystrojem wnętrza i zapewnia optymalny komfort cieplny? Aplikacja Purmo SmartBox, która m.in. umożliwia wizualizację grzejnika Purmo na ścianie prawdziwego pomieszczenia, rozwieje wszelkie wątpliwości. I to całkowicie za darmo!

Aplikacja na smartfony z systemami Android lub iOS stanowi niebywałe udogodnienie dla wszystkich, którzy nie mają w zwyczaju kupować „kota w worku”. Wielofunkcyjna aplikacja znajduje uznanie w szczególności wśród profesjonalistów, ponieważ zdecydowanie usprawnia ich pracę.

Dzięki prostemu w obsłudze narzędziu, które można bezpłatnie pobrać w polskiej wersji językowej na oficjalnej stronie internetowej producenta, błyskawicznie zdobędziemy niezbędne informacje na temat oferowanych przez markę grzejników oraz systemów ogrzewania płaszczyznowego. Po załadowaniu danych będziemy mieli dostęp do wszystkich katalogów, cenników, broszur i filmów instruktażowych nawet w trybie offline.

W dowolnej chwili uzyskamy również wgląd do bogatej galerii zdjęć przedstawiających inspirujące projekty wnętrz z wykorzystaniem grzejników Purmo. W galerii możemy znaleźć m.in. cenne wskazówki, jaki model jest odpowiedni np. do łazienki. Z kolei przy pomocy specjalnego kalkulatora bez problemu obliczymy właściwą dla danego pomieszczenia moc cieplną grzejnika. Co więcej, aplikacja pozwali nam ustalić dane adresowe najbliższego dystrybutora Purmo, zaplanuje najprostszą trasę dojazdu i wyświetli mapę.

Niewątpliwą atrakcją dla miłośników designu jest funkcja wizualizacji grzejnika bezpośrednio na prawdziwej ścianie. Aplikacja daje nam możliwość wypróbowania naszych pomysłów w realnym wnętrzu oraz utrwalenia uzyskanego efektu na zdjęciu. W ten sposób dobór grzejnika jest nie tylko o wiele prostszy, ale zamienia się również w ekscytującą, kreatywną zabawę. 


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA