REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zestawy prysznicowe: wybierz wygodny wariant przesuwny

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 07 maj 2018 15:21
Zestawy prysznicowe: wybierz wygodny wariant przesuwny
Zestaw natryskowy przesuwny Nessa. Fot. Ferro
Zestawy prysznicowe: wybierz wygodny wariant przesuwny
Zestawy prysznicowe: wybierz wygodny wariant przesuwny
Zestawy prysznicowe: wybierz wygodny wariant przesuwny

Przesuwne zestawy natryskowe poprzez możliwość regulacji ustawień usprawniają codzienne funkcjonowanie całej rodziny. Są praktyczne dla osób o różnym wzroście. Pozwalają też dzieciom odwiesić rączkę prysznica na wygodnej dla nich wysokości i z dumą cieszyć się samodzielnością.

REKLAMA

Większość z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez możliwości skorzystania z natrysku. Czynność ta to nie tylko konieczna dbałość o higienę, pozwalająca na znaczne oszczędności czasu i wody w porównaniu z kąpielą w wannie. Mocne strugi deszczu dodają również energii, relaksują, rozgrzewają ciało i pobudzają organizm do aktywności. Z kolei podczas letnich upałów chłodny prysznic orzeźwia, przynosi ulgę i przywraca poczucie komfortu.

Zestawy natryskowe przesuwne umożliwiają regulację wysokości zaczepu, na który odkładamy rączkę natrysku. Przeznaczone są do kabin prysznicowych, modnych i coraz bardziej popularnych otwartych stref prysznicowych w łazience oraz do wanien z parawanem. W ofercie firmy Ferro znajdziemy szereg takich zestawów, z których z łatwością wybierzemy model odpowiadający naszym oczekiwaniom i potrzebom.

Bellis to elegancki, minimalistyczny zestaw z przesuwnym drążkiem o długości 555 milimetrów, półtorametrowym wężem w oplocie z metalu i rączką natrysku o okrągłej białej tarczy z niebieskimi dyszami. Zawiera praktyczną, transparentną mydelniczkę, którą zamontujemy na dogodnej dla nas wysokości. W obszernej, jasnej łazience z otwartą strefą prysznica pełni funkcję użytkową oraz zdobi gładką płaszczyznę ściany.

Użytkownikom, których łazienka została zaprojektowana w oparciu o motyw prostokąta i kwadratu, warto zwrócić uwagę na bardzo oryginalny zestaw Quadro z prostokątną rączką natryskową. Komplet zawiera praktyczną półeczkę na kosmetyki. Znakomicie harmonizuje z prysznicową baterią Kvadro, również bazującą na formie prostokąta.

Armatury łazienkowej nie kupujemy wyłącznie przy okazji gruntownego remontu lub zakupu nowego mieszkania. Czasami istnieje potrzeba wymiany zepsutego bądź niespełniającego naszych oczekiwań wyposażenia. Wówczas nieocenione okażą się komplety, które bez trudu dopasujemy do istniejących otworów w ścianie. Warunek ten spełnia zestaw Nessa o regulowanym rozstawie pomiędzy uchwytami drążka w zakresie od 400 do 660 milimetrów. Nessę wyróżnia modna, biała tarcza trzyfunkcyjnej rączki natrysku i dyskretna przeźroczysta mydelniczka, którą zamontujemy na wybranej wysokości. Natrysk szczególnie efektownie zaprezentuje się w minimalistycznym wnętrzu o skandynawskim lub industrialnym klimacie, korespondując z dominującą bielą pomieszczenia.

Wszystkie zestawy zostały pokryte chromowaną powłoką oraz wyposażone w system łatwego usuwania kamienia wapiennego Ferro EasyClean.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA