Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

 

Szanowni Państwo,
 

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu RynekLazienek.pl serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom IV Forum Branży Łazienkowej, które odbyło się 3 kwietnia 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. Dziękujemy za tak liczne przybycie oraz za dzień pełen inspirujących rozmów i wykładów!

Dziękujemy, że razem z nami tworzycie Państwo to największe tego typu spotkanie ludzi i firm działających w naszej branży. Naszym celem jest stworzenie platformy do dyskusji o najbardziej istotnych dla nas kwestiach i zagadnieniach. Chcemy, aby Forum było miejscem wymiany poglądów, opinii i informacji, które dodatkowo sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych. Dzięki Państwa udziałowi jest to możliwe.

Dziękujemy również naszym partnerom: partnerowi głównemu, marce Glasimo oraz firmom: Aurora Technika Świetlna, Besco, Blue Water, Comarch ERP, Excellent oraz Ruke.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej było uhonorowanie laureatów szesnastej edycji prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017” oraz nagrodzenie już po raz 10. najlepszych salonów łazienkowych w Polsce, przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2017”. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim prelegentom oraz gościom, którzy wzięli udział w naszym Forum Branży Łazienkowej. Do zobaczenia za rok!


 

  Justyna Łotowska

dyrektor wydawnicza 
Publikator