Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

 

Szanowni Państwo,

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu RynekLazienek.pl zaprasza na IV Forum Branży Łazienkowej, które odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. To największe tego typu spotkanie ludzi i firm działających w naszej branży. Udział w nim wezmą producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, właściciele i pracownicy hurtowni oraz salonów łazienkowych, a także zainteresowani tematem łazienki architekci i projektanci. Naszym celem jest stworzenie platformy do dyskusji o najbardziej istotnych dla nas kwestiach i zagadnieniach. Chcemy, aby Forum było miejscem wymiany poglądów, opinii i informacji, które dodatkowo sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych.

Jakie są perspektywy rozwoju rynku łazienek w Polsce? Co jest motorem, a co stanowi największe wyzwanie? Jakie trendy będą królować w 2017 i 2018 roku? – na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć podczas tegorocznych dyskusji. Forum będzie świetną okazją do dyskusji w szerokim gronie o aktualnej sytuacji naszej branży. Liczymy także, że spotkanie uświetnią zacni Goście. Zainteresowani kwestiami dedykowanymi salonom łazienkowym i metodom skutecznej sprzedaży będą mogli spotkać się podczas przygotowanych specjalnie dla nich prezentacji, prelekcji i warsztatów. Wśród nich znajdą się m.in. tematy związane z trudna sztuką wielokanałowej sprzedaży oraz tworzenia, wdrażania i organizacji programów lojalnościowych dla salonów łazienkowych.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017”, który w tym roku organizujemy już po raz szesnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2017”.
 

  Justyna Łotowska

dyrektor wydawnicza 
Publikator