×

Szukaj w serwisie

Adam Bronikowski wśród prelegentów Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
Adam Bronikowski wśród prelegentów Forum Branży Łazienkowej
Adam Bronikowski weźmie udział w dyskusji Łazienkowa moda – poznaj trendy, które będą królować w łazienkach „Hot” czy „passe” – znani projektanci o tym, co będzie na topie w aranżacji i wyposażeniu łazienek.

Architekt Adam Bronikowski weźmie udział w dyskusji inauguracyjnej na temat łazienkowych trendów podczas IV Forum Branży Łazienkowej.

Projektant, design manager, przedsiębiorca, ekonomista. Wraz z żoną Moniką Bronikowską tworzy zgrany duet, liderując zespołowi pracowni HOLA Design. 

W ramach grupy projektowej HOLA współprowadzą również pracownię Exterio zajmującą się projektowaniem architektonicznym. Zaangażowani są także w działania biznesowe na innych polach. Prywatnie szczęśliwi rodzice dwójki wspaniałych maluchów.

HOLA Design to pracownia z wieloletnim stażem i renomą na rynku polskim i zagranicznym. Przez blisko 10 lat działalności przygotowała setki projektów wnętrz i budynków dla inwestorów w kraju i za granicą.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz, brytyjskiego The Design Society i amerykańskiego International Interior Design Association, ma na swoim koncie dziesiątki publikacji w tym tak egzotyczne jak w koreańskim L4 Design Series oraz wyróżnienia m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, The International Design & Architecture Awards, European Property Awards w kategorii Interior Design.

Adam Bronikowski weźmie udział w dyskusji Łazienkowa moda – poznaj trendy, które będą królować w łazienkach „Hot” czy „passe” – znani projektanci o tym, co będzie na topie w aranżacji i wyposażeniu łazienek.
Rekomendowane dla Ciebie