Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Akcess Salon Wyposażenia Wnętrz, Białystok

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 14:45
Akcess Salon Wyposażenia Wnętrz, Białystok
Akcess Salon Wyposażenia Wnętrz, Białystok
Akcess Salon Wyposażenia Wnętrz, Białystok
Akcess Salon Wyposażenia Wnętrz, Białystok
Akcess Salon Wyposażenia Wnętrz, Białystok
Akcess Salon Wyposażenia Wnętrz, Białystok

ul. Radzymińska 14
15-863 Białystok
woj. podlaskie

WŁAŚCICIEL/KIEROWNIK SALONU: Marek Maciej Miechowicz
ROK ZAŁOŻENIA: 1991
POWiERZCHNIA EKSPOZYCJI: ponad 3.500 m kw.
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: ok. 100
LICZBA PRACOWNIKÓW: 95

Zakres oferowanych produktów: płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna, drzwi i wykonane z drewna okładziny podłóg, materiały budowlane, meble

Usługi dodatkowe: kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych, projektowanie wnętrz.

AKCESS Starosta i wspólnicy spółka jawna, to stabilna, wciąż rozwijająca się firma, której działalność skoncentrowana jest w branżach związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz. Nasza ponad dwudziestoletnia obecność na rynku, zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm tej branży w północno-wschodniej Polsce.
Skupiamy się na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, a także sprzedaży materiałów budowlanych i artykułów aranżacji wnętrz. Działalność rozwijamy zarówno w kierunku obsługi klientów instytucjonalnych, jak i detalicznych.
Doświadczona i stale podnosząca swe umiejętności kadra oraz wysoka jakość oferowanych usług i towarów sprawia, iż jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niecodziennym oczekiwaniom.

Salon Firmowy Akcess Sp.j., który mieści się w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej 14, to siedziba spółki prowadzonej od dwudziestu lat przez Jarosława Starostę, Marka Wilczko i Marka Kasjana. Kilkadziesiąt obszernych boksów ekspozycyjnych na ponad 3,5 tys. m2 powierzchni ekspozycji. To właśnie tu prezentowana jest oferta artykułów wyposażenia wnętrz niemal z całego świata. Oferujemy szeroką gamę artykułów przeznaczonych do aranżacji wnętrz takich jak ceramika i armatura sanitarna, płytki ceramiczne, farby, okładziny ścian i podłóg, drzwi, chemia budowlana.
Można tu znaleźć wyroby dobrze rozpoznawalnych marek takich jak Villeroy & Boch, Marazzi, Bisazza, Franke, Geberit, Kludi, Hans Grohe, Hansa, Porta, Dewro, Henkel, Sopro, Zehnder, jak również ekskluzywnych mebli Calligaris, Selva i Natuzzi. Oprócz nich oferujemy również wyroby firm niszowych, specjalizujących się w krótkich seriach ekskluzywnych, niepowtarzalnych kolekcji.
W ubiegłym roku salon został powiększony o nową powierzchnię ekspozycyjną na których prezentujemy najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży.
W roku 2013 poszerzyliśmy ofertę m.in. o ekskluzywne farby legendarnej amerykańskiej marki Benjamin Moore.