Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Algeo Square / Ferro

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 17 lut 2017 14:18
Algeo Square / Ferro
Algeo Square / Ferro
Algeo Square / Ferro
Algeo Square / Ferro
Algeo Square / Ferro
Algeo Square / Ferro
Algeo Square / Ferro

Algeo Square
producent: Ferro

Algeo Square to najnowsza propozycja armatury do łazienek i kuchni marki Ferro. Design 6-elementowej kolekcji nawiązuje do wzornictwa baterii z rodziny Algeo — swej popularnej poprzedniczki.

W Algeo Square forma zainspirowana motywem prostokąta przechodzi łagodnie w miękką, opływową linię, co stwarza bardzo interesujący efekt wizualny. Charakterystyczne dla kolekcji są również idealnie płaskie powierzchnie uchwytów oraz lekko zwężający się korpus w modelach stojących: umywalkowej i bidetowej.

Kolekcja składa się z baterii umywalkowej stojącej, wannowej ściennej, natryskowej ściennej, natryskowej podtynkowej, bidetowej i zlewozmywakowej stojącej. Wszystkie baterie wyposażono w regulatory ceramiczne, a wybrane modele w takie udogodnienia jak korek spustowy clik-clak (umywalkowa), automatyczny korek spustowy (bidetowa) i regulatory strumienia wykonane z tworzywa.

Ponadto bateria natryskowa podtynkowa posiada zestaw elementów wewnętrznych i natynkowych, dwa wyjścia wody oraz przełącznik 2-funkcyjny. Baterie wyprodukowane z mosiądzu i pokryte chromem są ergonomiczne, trwałe i niezawodne w użytkowaniu. Producent udziela na nie 5 lat gwarancji.

Algeo Square, ze względu na wielkość i masywną budowę, nadają się szczególnie do dużych, przestronnych łazienek. Uzupełnione o niezbędne akcesoria: imponującą deszczownię i natrysk, będą ozdobą modnie zaaranżowanego wnętrza o wysokim standardzie wykończenia.

Cena produktu: Bateria wannowa ścienna Algeo Square: 309,00 zł Bateria umywalkowa stojąca Algeo Square: 220,00 zł Bateria bidetowa stojąca Algeo Square: 234,00 zł Bateria natryskowa ścienna Algeo Square: 258,00 zł Bateria bateria podtynkowa natryskowa 2-funkcyjna Algeo Square: 284,00 zł Bateria zlewozmywakowa stojąca Algeo Square: 272,00 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Więcej informacji
Rekomendowane dla Ciebie