×

Szukaj w serwisie

Alicja Konarska, Salonika: O Forum Branży Łazienkowej 2015

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 04 wrz 2015 09:00
Alicja Konarska, Salonika: O Forum Branży Łazienkowej 2015
Alicja Konarska, szefowa działu kreacji i ekspozycji w firmie Salonika

Alicja Konarska, szefowa działu kreacji i ekspozycji w firmie Salonika mówi dlaczego jej zdaniem Forum jest branży potrzebne.

Gratulujemy organizatorom tak udanej inicjatywy, której owocem jest corocznie odbywające się Forum Branży Łazienkowej. W mojej ocenie to nie tylko wydarzenie gromadzące ludzi związanych z branżą, ale przede wszystkim możliwość spotkania oraz wymiana doświadczeń, spostrzeżeń ludzi z różnych rejonów kraju.

Atutem, który niewątpliwie należy docenić są panele dyskusyjne oraz organizowane warsztaty tematyczne, które mogą nakłaniać do refleksji, a nawet być bodźcem do podjęcia nowych wyzwań.

Bardzo jest nam miło, że podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym został przyznany nam tytuł Łazienka - Salon Roku 2015. Jest to dla firmy Salonika cenne wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy. Na ile przyznany nam tytuł przyczynił się do postrzegania firmy jako lidera branży łazienek w Lublinie tego nie wiemy, natomiast faktem jest, że podjęliśmy to wyzwanie, czego rezultatem jest nasze uczestnictwo jako partnera głównego w Studiu Dobrych Rozwiązań, które to po raz pierwszy odbędzie się w Lublinie.

Nawiązaliśmy kilka nowych relacji biznesowych i ciekawych znajomości. Z całego serca wspieram inicjatywę Forum ponieważ widać, że jest wynikiem dużego zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu profesjonalistów, czego efektem jest coraz większe zainteresowanie firm i chęć ich uczestnictwa oraz coraz ładniejsza ciekawsza i wartościowa merytorycznie oprawa.

Uważam, że taka symbioza w branży jest wskazana i potrzebna. My – firmy, tworzymy życie w branży, a z Wami – wydawcami, mediami, organizatorami spotkań jest lżej żyć. Układ idealny.
Rekomendowane dla Ciebie