Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Ambio / Elita

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 16 lut 2017 14:01
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita
Ambio / Elita

Ambio
producent: Elita

Kolekcja mebli łazienkowych Ambio została zaprojektowana z myślą o ludziach przedsiębiorczych i praktycznych, ale jednocześnie chcących się wyróżnić. Jednolite bryły mebli bez zbędnych ozdobników wraz z delikatnie zaokrąglonymi frontami nadają kolekcji nowoczesny i elegancki wygląd.

Dzięki lekkiej konstrukcji i estetycznej kolorystyce meble Ambio rozświetlą każdą łazienkę i dodadzą jej ciepła, zaś praktyczne rozwiązania, takie jak głębokie szuflady z pełnym wysuwem oraz listwowe chromowane uchwyty ułatwią ich codzienne eksploatowanie. Nieocenioną zaletą mebli jest funkcjonalny organizer umieszczony w pierwszej szufladzie, gwarantujący komfort użytkowania wszystkim domownikom.

Dopełnieniem kolekcji jest słupek, który doskonale wkomponuje się w wystrój łazienki. Na uwagę zasługują nie tylko szklane półki, które można dowolnie regulować, ale również dwie dodatkowe półki usytuowane w górnej wewnętrznej części drzwi słupka. Niewątpliwą zaletą półek wewnętrznych jest fakt, iż mogą one pomieścić wiele przydatnych w łazience artykułów i akcesoriów, które powinny znajdować się w łatwo dostępnych miejscach.

Uzupełnieniem półek są relingi, które powstrzymują wypadanie przedmiotów. Meble charakteryzuje wysoka funkcjonalność oraz harmonia kompozycji zestawianych ze sobą elementów. Użycie najlepszych materiałów sprawia, że powierzchnia mebli jest wytrzymała i trwała. Całość wzbogacają drzwi i szuflady wyposażone w system cichego i miękkiego domyku. Minimalistyczna forma sprawia, iż meble można dopasować do każdej łazienki. Seria AMBIO dostępna jest w trzech kolorach: white, blue oraz dimgrey.

Cena produktu: 895 zł za szafkę podumywalkową 60 2S white
Gwarancja produktu: 24 m-ce
Rekomendowane dla Ciebie