×

Szukaj w serwisie

ART MOSAIC OPOCZNO

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 17 lut 2016 15:37
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO
ART MOSAIC OPOCZNO

Rovese. S.A., Opoczno
płytki ceramiczneArt Mosaic to nowa linia marki Opoczno, która sprawdzi się w łazienkach w stylu glamour. Kolekcja zdeterminowana jest przez kolory przewodnie – złoto i srebro, a w jej skład wchodzi 8 płytek. Propozycja dostępna w dwóch wariantach (Art Mosaic White i Art Mosaic Grey), została zainspirowana bizantyjskim motywem mozaiki. Błyszczące płytki bazowe w klasycznej, biało-szarej tonacji (29,7 x 60 cm) przyciągają wzrok geometrycznym, regularnym układem miniaturowych kwadratów, a delikatne wypukłości połączono z gładką powierzchnią. Płytki bazowe stanowią doskonałe tło dla dwóch unikalnych wzorów dekoracji w komplementarnych wymiarach. Motyw mozaiki powtarza się na zdobionych złotem dekoracjach Squares i Geo. W pierwszej z nich miniaturową mozaikową dekorację ozdobiono złotem i lustrzaną granilią. Dekoracja Gold Inserto Geo jest nieco spokojniejsza. W tym wypadku lśniące punkty imitujące kruszec, spływają z góry na dół.
Druga odsłona kolekcji Art Mosaic, opierająca się o dekory Gold Inserto Glass i Silver Inserto Glass, to propozycja na aranżację wnętrza o bardziej stonowanym charakterze. Inspirowane naturą lustrzane inserta, wiernie odwzorowujące rośliny, wnoszą do łazienki klimat łagodności. Delikatne srebrne i złote motywy dmuchawców za sprawą szklanej aplikacji zyskują głębię i trójwymiarowość. Druk cyfrowy na szkle zapewnia niezwykle wierne odwzorowanie przezroczystych kropel rosy.
Uzupełnieniem kolorystycznym obu opcji mogą być szklane, podłużne płytki Gold Ingot i Silver Ingot (14,7x 60 cm), imitujące sztaby szlachetnych kruszców: złota i srebra. Taki zestaw pozwala na zaaranżowanie jasnego, eleganckiego wnętrza, wzbogaconego mieniącymi się złotem dekoracjami, nadając łazience ekskluzywny charakter Haute Couture.
Rozmiar: 29,7 x 60; 33,3 x 33,3;
Ilość elementów: 11
Kolor płytki podstawowej: biały, szary
Rodzaj powierzchni: błyszczący/matowy
Wzór: mozaiki/szklane dekoracje
Technologia: ściana: monoporosa; podłoga: monocottura
Zastosowanie: wewnątrz pomieszczeń (łazienki, kuchnie)
Okres gwarancji: 6 lat
Cena netto: od 56,87 zł/m2, dekoracje od 56,87 zł/szt.