×

Szukaj w serwisie

ARTIC

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 11:49
ARTIC
KABINY PRYSZNICOWE Z SERII ARTIC
ARTIC
ARTIC
ARTIC

Artic to nowa seria kabin prysznicowych firmy Riho, w których nowoczesny, minimalistyczny design spotyka się z zaawansowaną technologią.

NAZWA: KABINY PRYSZNICOWE Z SERII ARTIC
PRODUCENT: RIHO POLSKA SP. Z O.O.  
OPIS: Artic to nowa seria kabin prysznicowych firmy Riho, w których nowoczesny, minimalistyczny design spotyka się z zaawansowaną technologią. Płaskie zawiasy (zlicowane ze szkłem) po wewnętrznej stronie kabiny zapewniają łatwe i szybkie czyszczenie oraz, co istotne, nie są klejone, a skręcane ze szkłem. Bezpieczne szkło hartowane, o grubości 8 mm, standardowo dostarczane jest z powłoką RIHO Shield zapobiegającą osadzaniu się kamienia, mydła i brudu. Zawiasy z mechanizmem unoszącym drzwi przy ich otwieraniu redukują zużycie dolnej uszczelki. W bogatej serii Artic odnajdziemy drzwi do wnęki, kabiny prostokątne oraz kabiny typu walk-in, w wymiarach od 70 do 160 cm i ponadstandardowej wysokości 200 cm. Przezroczyste szkło oraz brak jakichkolwiek profili to elementy podkreślające lekkość i przejrzystość kabin Artic, dzięki którym w sposób subtelny i nieinwazyjny wydzielają one strefę prysznicową w każdej łazience.

RIHO - holenderska firma z ponad 50 letnią tradycją, posiadająca 6 oddziałów na terenie całej Europy. Jako producent wyposażenia łazienek wyróżnia się estetyką minimalizmu i nowoczesnym designem. W Polsce działa od 2000 roku wyznaczając nowe trendy na rodzimym rynku. Riho posiada własne zespoły projektowe, dla których komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo są wartościami nadrzędnymi. Współpracuje ze starannie wyselekcjonowaną grupą salonów łazienkowych i projektantów wnętrz. Sieć autoryzowanych serwisantów zapewnia fachową obsługę posprzedażową w całej Polsce. W ofercie także wanny i brodziki akrylowe, wanny z hydromasażem, kabiny parowe i meble.

GWARANCJA: 5 lat
CENA: od 1790 zł netto za drzwi do wnęki 70 cm