×

Szukaj w serwisie

BALTIC

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 11:51
BALTIC
KABINY PRYSZNICOWE Z SERII BALTIC
BALTIC
BALTIC

Baltic to ekskluzywna seria kabin prysznicowych, w ramach której oferujemy modele prostokątne, półokrągłe oraz drzwi do wnęki.

NAZWA: KABINY PRYSZNICOWE Z SERII BALTIC

PRODUCENT: RIHO POLSKA SP. Z O.O.

OPIS: Baltic to ekskluzywna seria kabin prysznicowych, w ramach której oferujemy modele prostokątne, półokrągłe oraz drzwi do wnęki. Serię charakteryzuje niebanalne, wyróżniające wzornictwo, ponadprzeciętna wysokość (210 cm) oraz szczelność. Kolejnym atutem jest szeroka gama dostępnych rozmiarów: od 80x80 do 160x90cm. Mocowane na mosiężnej, chromowanej prowadnicy drzwi przesuwne gwarantują, że kabina idealnie sprawdzi się także w mniejszych łazienkach, w których brak jest miejsca na zastosowanie drzwi otwieranych uchylnie. Stabilną konstrukcję zapewniają aluminiowe profile przyścienne oraz 8 mm szkło hartowane z powłoką Riho Shield w standardzie, która zapobiega osadzaniu się mydła, kamienia i nieczystości na powierzchni.

RIHO - holenderska firma z ponad 50 letnią tradycją, posiadająca 6 oddziałów na terenie całej Europy. Jako producent wyposażenia łazienek wyróżnia się estetyką minimalizmu i nowoczesnym designem. W Polsce działa od 2000 roku wyznaczając nowe trendy na rodzimym rynku. Riho posiada własne zespoły projektowe, dla których komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo są wartościami nadrzędnymi. Współpracuje ze starannie wyselekcjonowaną grupą salonów łazienkowych i projektantów wnętrz. Sieć autoryzowanych serwisantów zapewnia fachową obsługę posprzedażową w całej Polsce. W ofercie także wanny i brodziki akrylowe, wanny z hydromasażem, kabiny parowe i meble.

GWARANCJA: 5 lat

CENA: -