Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Bateria do umywalki Securitherm / Delabie

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 18 lut 2017 14:37
Bateria do umywalki Securitherm / Delabie
Bateria do umywalki Securitherm / Delabie
Bateria do umywalki Securitherm / Delabie

Securitherm EP Biosafe
producent: Delabie

Bateria do umywalki Securitherm z regulatorem ciśnienia bez ciągadła i korka. Ochrona antyoparzeniowa gwarantuje ograniczony wypływ wody ciepłej w przypadku braku wody zimnej (brak możliwości oparzenia się użytkownika). Antyoparzeniowa izolacja termiczna Securitouch pozwala zachować zawsze zimny korpus. Osoba, która straci równowagę i przez przypadek dotknie korpusu, nie oparzy się. Bateria H.95 L.110, higieniczne wyjście BIOSAFE zintegrowane w korpusie, bez sitka i ścianek w kontakcie z wodą, brak możliwości stagnacji wody w elementach wewnętrznych ogranicza rozwój bakterii.

Głowica ceramiczna Ø35 z regulatorem ciśnienia (wyłączność Delabie). Regulator ciśnienia pozwala utrzymać stałe ciśnienie między wodą ciepłą a zimną, ograniczając w ten sposób wahania temperatury związane ze zmianami ciśnienia w instalacji. Regulator zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

Nastawiony ogranicznik temperatury maksymalnej chroni przed oparzeniem. Możliwość przeprowadzenia w łatwy sposób dezynfekcji termicznej zalecanej przez przepisy prawne. Wypływ ograniczony do 4 l/min przy 3 barach. Korpus gładki wewnątrz o bardzo małej pojemności ogranicza nisze bakteryjne i spowalnia powstawanie biofilmu. Pełny, ergonomiczny uchwyt ułatwia użycie. Wzmocnione mocowanie chroni armaturę przed wyrwaniem i aktami wandalizmu. Dostarczana z obrotowymi wężykami z plecionego Inoxu PEX W⅜".

Bateria idealnie przystosowana do zakładów opieki zdrowotnej i domów opieki. Gwarantuje wysokie standardy higieniczne co zapobiega proliferacji bakterii.

Cena produktu: 675.84 PLN
Gwarancja produktu: 10 lat gwarancji
Rekomendowane dla Ciebie