Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP / Delabie

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 26 lut 2018 12:47
Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP / Delabie
Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP / Delabie
Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP / Delabie
Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP / Delabie

Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP
producent: Delabie

W sanitariatach publicznych spotykamy różnego rodzaju ograniczenia, które nie występują w warunkach mieszkaniowych. W budynkach publicznych, również tych szpitalnych instalujemy więcej produktów, gdyż użytkowników jest dużo więcej. Takie miejsca jak szpitale i zakłady opieki borykają się z problematyką przede wszystkim higieny, ale również oszczędności wody, bezpieczeństwa pacjentów, ergonomii, itp.

Bateria do umywalki Securitherm z regulatorem ciśnienia H.95 L.110 z higienicznym wyjściem Biosafe zintegrowanym w korpusie jest idealnie przystosowana do środowiska szpitalnego. Antyoparzeniowa izolacja termiczna Securitouch gwarantuje, że pacjent nie oparzy się w kontakcie z korpusem baterii.

Głowica ceramiczna Ø35 z regulatorem ciśnienia, który gwarantuje stabilną temperaturę wody bez względu na wahania ciśnienia w instalacji. Nastawiony ogranicznik temperatury maksymalnej chroni użytkownika przed oparzeniem gorącą wodą. Możliwość przeprowadzenia w łatwy sposób dezynfekcji termicznej, bez demontażu uchwytu lub zamykania zasilania wody zimnej.

Korpus gładki wewnątrz o bardzo małej pojemności ogranicza nisze bakteryjne i rozwój bakterii. Wnętrza korpusów i wylewek większości baterii dostępnych na rynku są chropowate. W wyniku czego są źródłem nisz bakteryjnych. Wypływ ograniczony do 4 l/min przy 3 barach zapewnia oszczędności wody w porównaniu z baterią domową. Pełny uchwyt. Korpus z chomowanego Inoxu. Bateria bez ciągadła i korka. Wzmocnione mocowanie 2 trzpieniami z Inoxu, aby nie można było wyrwać, ani przekręcić baterii. Dostarczana z obrotowymi wężykami z plecionego Inoxu PEX W⅜".

Bateria 2621EP posiada niepowtarzalną konstrukcją: o 85% mniej wody w korpusie, co ogranicza proliferację bakterii. W połączeniu z ograniczoną wielkością rurek uzyskujemy zwiększoną prędkość przepływu wody i tym samym kontrolujemy rozwój biofilmu. Dodatkowo ta nowa bateria nie posiada wylewki: wyjście BIOSAFE jest bezpośrednio zintegrowane z korpusem baterii. Stworzone z Hostaformu®, jego powierzchnia gładka wewnątrz zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i kamienia (brak sitka, ścianek i struktury w kształcie gwiazdy, które byłyby w kontakcie z wodą), ograniczając pojawianie się i rozprzestrzenianie się bakterii i mikroorganizmów.

Firma DELABIE uprzedza nowe dyrektywy europejskie dotyczące wody pitnej i projektuje armaturę, w której woda nie jest w kontakcie z chromem, niklem i ołowiem. Jest to gwarancja dystrybucji czystej wody. Dla bezpieczeństwa i optymalnego komfortu, bateria jest wyposażona w ogranicznik temperatury maksymalnej oraz głowicę z regulatorem ciśnienia EP. Technologia EP kompensuje nieuniknione wahania ciśnienia w instalacji, aby zagwarantować stabilność temperatury wody. Pozwala ona również zabezpieczyć punkt czerpalny (natychmiastowe ogranicznie wypływu wody ciepłej w przypadku braku wody zimnej), zapobiegając ryzyku oparzenia się użytkownika.

Wyposażona w ograniczniki wypływu, bateria 2621EP (4 l/min przy 3 barach) pozwala znacznie ograniczyć zużycie wody, zapewniając jednocześnie optymalny komfort użytkownika. Czysta forma baterii bez wylewki nadaje jej zdecydowanie nowoczesny design przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu dla użytkownika. Prosty kształt baterii ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń i ułatwia czyszczenie, które jest podstawową zasadą utrzymania higieny.

Od kiedy na rynku: listopad 2016

Cena: 735,33 zł

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: DELABIE

Nagrody, opinie, rekomendacje: Special mention German Design Award 2017
Rekomendowane dla Ciebie