×

Szukaj w serwisie

BATERIE ŁAZIENKOWE 10°

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 17 lut 2016 14:11
BATERIE ŁAZIENKOWE 10°
BATERIE ŁAZIENKOWE 10°
BATERIE ŁAZIENKOWE 10°
BATERIE ŁAZIENKOWE 10°

RAVAK Polska S.A.
baterie

O koncepcie 10⁰

Najprostsze pomysły bywają najlepsze. Wanna, umywalki i baterie łazienkowe zaprojektowane przez Kryštofa Nosála prezentują nowe spojrzenie na przestrzeń łazienki. Produkty przesunięte lub nachylone o 10° w stosunku do powierzchni zyskały większą funkcjonalność i ergonomię. Dzięki czemu stały się bardziej przyjazne dla użytkownika, dosłownie wychodząc mu naprzeciw. 

 

Baterie, które wychodzą Ci na spotkanie

Nowoczesny design, a zarazem praktyczne właściwości. Baterie nachylone pod kątem o 10° kierują strumień wody wprost na dłonie, a lekko odsunięte od ściany pozwalają na wygodne umycie okolic baterii. Są przyjazne w obsłudze, a dopracowanym wzornictwem idealnie komponują się z kształtem umywalek z tego samego konceptu.

 

Spełnią wszystkie potrzeby

Baterie zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników, obejmują wszystkie typy baterii, które są wykorzystywane w łazience. Dzięki czemu raz wybierając serię użytkownik będzie miał pewność, że każda z baterii wykorzystana w łazience dopasowana będzie kształtem do pozostałych.

Baterie umywalkowe dostępne w dwóch rozmiarach pozwolą na jeszcze lepsze dopasowanie. Wyższe sprawdzą się w komplecie z większą i głębszą umywalką i będą miały zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy np. napełnić wodą większe pojemniki. Niższe podkreślą kształt mniejszych umywalek.

 

Regulowany perlator

Nastawny perlator dopasuje kierunek wypływania wody do umiejscowienia odpływu i głębokości umywalki. Woda nie będzie pryskała na zewnątrz umywalki.

 

5 lat gwarancji 

Baterie łazienkowe 10° objęte są 5 letnią gwarancją RAVAK. Wyposażone są w głowicę ceramiczną, która zapewnia płynną i bezproblemową pracę baterii. Głowica ceramiczna została przetestowana na 700 000 otwarć i jej minimalną żywotność oblicza się na 30 lat.

W roku 2016 serię uzupełni bateria umywalkowa o wysokości 333 mm oraz seria akcesoriów łazienkowych.

 

Okres gwarancji 5 lat

Cena netto od 351 zł brutto