Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Bell / Damixa

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2017 12:01
Bell / Damixa
Bell / Damixa
Bell / Damixa
Bell / Damixa
Bell / Damixa
Bell / Damixa
Bell / Damixa

Bell
Producent: Damixa

Chrom, będący podstawowym wykończeniem baterii, tworzy wrażenie zimnej i twardej powierzchni, najlepiej komponującej się z wyrazistymi i ostrymi kształtami. Projektanci linii Bell obrali sobie za cel przekształcenie chłodnej i wyrazistej armatury w gładką, miękką o naturalnym i przyjaznym wyglądzie.

Dzięki zaokrąglonym, nieco puszystym kształtom baterie wydają się stać swobodnie na blacie. Wyróżniają się pośród armatury lecz nie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Wręcz przeciwnie: miękkie, owalne kształty zapraszają do dotyku i nadają zupełnie nowy wygląd łazience. Bateria umywalkowa dostępna w wariancie z jednym i dwoma uchwytami regulacji temperatury i strumienia wody.

Korpus z mosiądzu, wykończony chromem. Dwa warianty wylewki: długa i wysoka. Wylewka baterii obracana w zakresie 120 stopni. Głowica ceramiczna. System oszczędzania wody Eco-Click. Elastyczny perlator umożliwia usunięcie nalotu wapiennego przez przetarcie palcem jego powierzchni. Serię Bell uzupełniają termostat wannowy i wannowo-prysznicowy, zestaw prysznicowy oraz baterie kuchenne.

Gwarancja produktu: 5 lat
Rekomendowane dla Ciebie