×

Szukaj w serwisie

BESCO - Partner III Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 01 marz 2016 21:47
BESCO - Partner III Forum Branży Łazienkowej

Firma Besco jest partnerem III Forum Branży Łazienkowej.

GDY RÓWNO 20 LAT TEMU TWORZYLIŚMY PIERWSZE WANNY I BRODZIKI... wierzyliśmy, że uda nam się stworzyć produkty, które nie tylko będą się podobały, ale przede wszystkim będą służyły naszym Klientom długie lata, niezmiennie zapewniając im przy tym maksymalny komfort kąpieli.

Od samego początku wszystkie decyzje podejmowaliśmy w oparciu o trzy zasady: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena. Naszą siłą są zdobyte przez te wszystkie lata wiedza i doświadczenie, umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów, a także nowoczesne technologie produkcji i materiały najwyższej europejskiej jakości, pozwalające tworzyć wyjątkowe produkty, które te potrzeby w pełni zaspokoją.

To my chcemy wyznaczać nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji „małych królestw”, jakimi niewątpliwie są nasze łazienki. Wierzymy, że pełna gama naszych produktów udowadnia, że przyjęliśmy w tym zakresie dobry kierunek działań. Jesteśmy pewni, że marki Besco i PMD Piramida nadal będą dla Państwa synonimem bezpieczeństwa, pełnego komfortu i satysfakcji z długotrwałego użytkowania.

Kontakt

BESCO sp. z o.o.
ul. Kościelna 21
38-524 Besko
www.besco.eu
info@besco.eu