×

Szukaj w serwisie

Bokaro, Włocławek

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 11:13
Bokaro, Włocławek
Bokaro, Włocławek
Bokaro, Włocławek
Bokaro, Włocławek
Bokaro, Włocławek
Bokaro, Włocławek

Komunalna 1
87-800 Włocławek 
woj. kujawsko-pomorskie

KIEROWNIK SALONU:  Robert Krajewski
ROK ZAŁOŻENIA: 2013
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 1200 M2
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 76
LICZBA PRACOWNIKÓW: 8|
STRONA: WWW.BOKARO.PL 

Zakres oferowanych produktów: płytki ceramiczne, gresy i klinkiery polskich i zagranicznych producentów, ceramika sanitarna, baterie, kabiny, chemia budowlana
Usługi dodatkowe: projektowanie, transport, usługa montażu, raty

O nas

Bokaro to czołowy polski dostawca płytek ceramicznych, gresów i chemii budowlanej. Firma działa od 1996 roku. Włocławski salon sprzedaży detalicznej Bokaro przy ul. Komunalna 1 jest jednym 19 prowadzonych na terenie całego kraju. Na powierzchni wystawowej ponad 1200 m2 znajdziemy ekspozycje łazienkowe starannie dobranych czołowych polskich producentów płytek (m.in. TUBĄDZIN, NOWAGALA, OPOCZNO) zaprojektowane przez doświadczonych architektów, które stanowić mogą cenną inspirację w tworzeniu własnej łazienki.

Ofertę uzupełnia bogaty wybór ceramiki i armatury sanitarnej. Płytki, ceramikę i armaturę bezpłatnie pomoże nam wybrać projektant. Z jego udziałem przestrzeń naszej łazienki zostanie efektywnie i estetycznie zagospodarowana.

Klientom, którzy zdecydują się na zakupy w salonie Bokaro, projekt łazienki jest wykonywany gratis. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania wszelkie korekty planów są przeprowadzane na miejscu w komputerze. To zdecydowanie ogranicza koszty oraz sprawia, że efekt końcowy jest w pełni zgodny z zamierzeniami i oczekiwaniami klienta.

Toruński salon Bokaro dysponuje także własnym zapleczem magazynowym. Dzięki temu zapewnia dużą dostępność towarów zarówno dla odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Dzięki wysokiej pozycji u dostawców firma zapewnia konkurencyjne ceny i gwarancję ciągłości dostaw.

Bokaro dostarcza materiały na baseny, hale produkcyjne, obiekty handlowe i reprezentacyjne. Służy pomocą w przygotowaniu dokumentacji przetargowej, a także doradztwem technicznym. Swoim partnerom Bokaro , oprócz indywidualnie negocjowanych upustów, udziela kredytu kupieckiego.

Służy też pomocą w podnoszeniu kwalifikacji sprzedawców organizując dla nich szkolenia. Firma pomaga również w organizacji ekspozycji dostarczanych przez nią towarów. Firma wdrożyła platformą ułatwiającą współpracę z klientami hurtowymi. Dzięki niej stali odbiorcy mogą w prosty i szybki sposób uzyskać informację o dostępności towaru, złożyć zamówienie oraz śledzić stan rozliczeń.