×

Szukaj w serwisie

Bokaro, Zielona Góra

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 15:06
Bokaro, Zielona Góra
Bokaro, Zielona Góra
Bokaro, Zielona Góra
Bokaro, Zielona Góra
Bokaro, Zielona Góra
Bokaro, Zielona Góra

Zimna 1
65-707 Zielona Góra 
woj. lubuskie

WŁAŚCICIEL: Monika i Jerzy Szeligowscy. KIEROWNIK SALONU: Arkadiusz Skrzyczewski
ROK ZAŁOŻENIA: 2014
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 430 m2
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 37
LICZBA PRACOWNIKÓW: 8
STRONA: www.bokaro.pl 

Zakres oferowanych produktów: Płytki ceramiczne, gresy, klinkier, armatura sanitarna, kompleksowe wyposażenie łazienek, grzejniki, kamień dekoracyjny, chemia budowlana

Usługi dodatkowe: Projektowani oraz aranżacja wnętrz. Profesjonalna obsługa inwestycji i firm wykonawczych. Transport.

O nas

Bokaro to czołowy polski dostawca płytek ceramicznych, gresów i chemii budowlanej. Firma działa od 1996 roku. Zielonogórski salon sprzedaży detalicznej Bokaro przy ul. Zimnej 1 jest jednym 19 prowadzonych na terenie całego kraju. Na powierzchni wystawowej ponad 430 m2, znajdują się ekspozycje łazienkowe starannie dobranych czołowych polskich producentów płytek m.in. Tubądzin, Nowa Gala, Opoczno, Ceramika Paradyż, Grupa Końskie oraz importowanych takich jak Atlas Concorde, zaprojektowanych przez doświadczonych architektów, które stanowić mogą cenną inspirację w tworzeniu własnej łazienki. Ofertę uzupełnia bogaty wybór ceramiki i armatury sanitarnej. Płytki, ceramikę i armaturę bezpłatnie pomoże nam wybrać projektant. Z jego udziałem przestrzeń naszej łazienki zostanie efektywnie i estetycznie zagospodarowana. Klientom, którzy zdecydują się na zakupy w salonie Bokaro, projekt łazienki jest wykonywany gratis. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania wszelkie korekty projektów są przeprowadzane na miejscu z projektantem. To zdecydowanie ogranicza koszty oraz sprawia, że efekt końcowy jest w pełni zgodny z zamierzeniami i oczekiwaniami klienta. Salon Bokaro w Zielonej Górze dysponuje także własnym zapleczem magazynowym. Dzięki temu zapewnia dużą dostępność towarów zarówno dla odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Dzięki wysokiej pozycji u dostawców firma zapewnia konkurencyjne ceny i gwarancję ciągłości dostaw. Silnym punktem działalności salonu Bokaro w Zielonej Górze jest realizacja inwestycji. Dostarczamy materiały na budowę basenów, hale produkcyjnych, obiekty handlowych oraz budownictwa mieszkaniowego. Służymy pomocą w przygotowaniu dokumentacji przetargowej, a także doradztwem technicznym. Swoim partnerom Bokaro, oprócz indywidualnie negocjowanych upustów,udziela kredytu kupieckiego. Służy też pomocą w podnoszeniu kwalifikacji sprzedawców organizując dla nich szkolenia. Firma pomaga również w organizacji ekspozycji dostarczanych przez nią towarów. Firma wdrożyła platformą ułatwiającą współpracę z klientami hurtowymi. Dzięki niej stali odbiorcy mogą w prosty i szybki sposób uzyskać informację o dostępności towaru, złożyć zamówienie oraz śledzić stan rozliczeń.

Przykładamy bardzo duży nacisk na rzetelną i fachową pracę z klientem na każdym etapie realizacji wszystkich projektów handlowych.