×

Szukaj w serwisie

CAPE COD

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 10:51
CAPE COD
CAPE COD. PRODUCENT: DURAVIT
CAPE COD
CAPE COD

Dzięki swojej nowej serii łazienkowej Cape Cod, Philippe Stark na nowo zdefiniował łazienkę, usuwając bariery pomiędzy naturą, a wnętrzem.

NAZWA: CAPE COD

PRODUCENT: DURAVIT

OPIS: Dzięki swojej nowej serii łazienkowej Cape Cod, Philippe Stark na nowo zdefiniował łazienkę, usuwając bariery pomiędzy naturą, a wnętrzem. Natura na stałe wpisuje się w przestrzeń łazienki, miejsce odpoczynku i odświeżania dzięki estetycznym i atrakcyjnym materiałom i formom. Umywalki z wyraźnymi cienkimi rantami, doskonale skoordynowana linia wanien i meble łazienkowe, które mogą być dowolnie łączone oraz ustawiane w pomieszczeniu zależnie od wymagań klienta: Cape Cod zwraca uwagę nie tylko ze względu na swój wyjątkowy projekt, ale przede wszystkim ze względu autentyczne materiały, twarde, prawdziwe drewno oraz innowacyjną ceramikę, która pozwala na stworzenie szczególnie cienkich i delikatnych umywalek.

Dzięki delikatnie zaokrąglonym formom, stanowią one fundament linii Cape Cod. Wyjątkowe umywalki są produkowane ze specjalnie opracowanej wytrzymałej masy ceramicznej z eleganckim wykończeniem (DuraCeram). Materiał ten umożliwia stworzenie umywalek nablatowych z rantem o szerokości zaledwie 5 milimetrów, o które wyjątkowo łatwo zadbać, i które są niezwykle silne i odporne na uderzenia. Aby umożliwić stworzenie swojego własnego projektu łazienki, umywalki są dostępne w trzech różnych kształtach: okrągłe, kwadratowe oraz trójkątne „tri-oval”.

Konsole z półkami szczycą się ponadczasową, nowoczesną konstrukcją oraz spełniają najwyższe wymagania, wykorzystując kontrast pomiędzy elementami chromowanymi a drewnianymi elementami w wykończeniu Dąb Vintage, Orzech Amerykański, Dąb Europejski oraz Jasny Buk. Wersja Vintage Oak zwraca uwagę dzięki swojej jakości oraz wyrazistemu wyglądowi, którego elementem jest nieregularny brzeg, co sprawia, że każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

GWARANCJA: 5 lata

CENA: