×

Szukaj w serwisie

CASCADA MULTIBOX

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 20:36
CASCADA MULTIBOX
KOLEKCJA NATRYSKOWYCH BATERII PODTYNKOWYCH CASCADA MULTIBOX (NAC 09CM, NAC 09CT). PRODUCENT: DEANTE ANTCZAK SP. J.
CASCADA MULTIBOX
CASCADA MULTIBOX
CASCADA MULTIBOX

Cascada Multibox od marki Deante to rozwiązanie dla osób, które cenią proste linie i czyste formy. Montaż podtynkowy sprawia, że produkt pełni funkcję przykuwającej uwagę łazienkowej biżuterii.

NAZWA: KOLEKCJA NATRYSKOWYCH BATERII PODTYNKOWYCH CASCADA MULTIBOX (NAC 09CM, NAC 09CT)

PRODUCENT: DEANTE ANTCZAK SP. J.

OPIS: Cascada Multibox to rozwiązanie dla osób, które cenią proste linie i czyste formy. Montaż podtynkowy sprawia, że produkt pełni funkcję przykuwającej uwagę łazienkowej biżuterii.

Kolekcja obejmuje dwa modele baterii: termostatyczny i tradycyjny – mieszaczowy. Pierwszy z nich umożliwia ustawienie stałej temperatury kąpieli. Jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie w przypadku dzieci czy osób starszych, gdyż pozwala uniknąć przypadkowego zwiększenia temperatury powyżej 38 st. C, a tym samym – poparzenia. Dodatkowo, pomaga oszczędzać wodę, gdyż użytkownicy nie tracą czasu na ustalenie poziomu ciepła strumienia. Trzykrotny diverter pozwala zaś na dopasowanie trzech elementów natryskowych (poza słuchawką zintegrowaną z panelem baterii): dyszy, głowicy deszczowej lub dolnej wylewki. Drugim rozwiązaniem jest pionowa bateria mieszaczowa, gdzie każdorazowo ustala się temperaturę wody.

Baterie Cascada Multibox są zamknięte w formie prostokątnych paneli. Model termostatyczny montuje się horyzontalnie, a mieszaczowy – wertykalnie. Oba produkty zostały wyposażone w jednofunkcyjną słuchawkę, zintegrowaną z panelem baterii i chronioną przez system anti-calc. Zapobiega on osadzaniu się kamienia i ułatwia czyszczenie, pomagając tym samym w utrzymaniu estetycznego, eleganckiego wyglądu.

Produkty zostały wykonane z chromowanego mosiądzu.

Wymiary:

NAC 09CM – wysokość: 60 cm, szerokość: 20 cm

NAC 09CT – wysokość: 20 cm szerokość: 58 cm

 

GWARANCJA: 2 lata

CENA: NAC 09CM – 1249 zł netto, NAC 09CT – 1379 zł netto