×

Szukaj w serwisie

Cermag, Łódź

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 09 lut 2016 11:50
Cermag, Łódź
Cermag, Łódź
Cermag, Łódź
Cermag, Łódź
Cermag, Łódź
Cermag, Łódź

ul. Brukowa 15 B
91-341 Łódź
woj. łódzkie

KIEROWNIK SALONU:  Radosław Stano – Dyrektor Oddziału Łódź
ROK ZAŁOŻENIA: 2004 r.
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 1600 m2
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 57
LICZBA PRACOWNIKÓW:  19 osób
STRONA: www.cermag.com.pl  
Zakres oferowanych produktów:  płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna, chemia budowlana
Usługi dodatkowe: Projektowanie wnętrz, doradztwo techniczne

O nas

Salon Cermag w Łodzi jest drugim co do wielkości salonem łazienek CERMAG, oferującym płytki ceramiczne, armaturę i ceramikę sanitarną oraz materiały wykończeniowe i techniki montażu. Bogata oferta sprzedażowa, profesjonalny zespół specjalistów, intensywna współpraca z architektami oraz 30-letnie doświadczenie w branży pozwalają spełniać oczekiwania klientów w zakresie piękna i komfortu. Firma świadczy dodatkowo usługi projektowe i budowlane w zakresie aranżacji wnętrz i prac budowlano-wykończeniowych.

W Salonie znaleźć można bogaty wachlarz produktów znanych światowych producentów takich jak m.in. Imola, Casalgrande Padana, Porcelanosa, Villeroy&Boch oraz polskich: Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Koło.

Ekspozycja w Łodzi powiększyła się w ostatnim czasie o wannę wieloosobową Jaccuzi oraz strefę Sopro. Cały Salon przygotowuje się obecnie do przebudowy, co jest wynikiem chęci nieustannego rozwoju i prezentowania w jak najlepszy sposób innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i aranżacyjnych.

CERMAG od 1985 r. zdobywa zaufanie klientów jako doświadczony partner w biznesie. Firma wielokrotnie wyróżniana była prestiżowymi nagrodami, potwierdzającymi profesjonalizm, dobre wyniki finansowe i dynamiczny rozwój – w tym roku Cermag zdobył tytuł Gazeli Biznesu w rankingu organizowanym przez Puls Biznesu.