Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Cermag, Opole

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 11:48
Cermag, Opole
Cermag, Opole
Cermag, Opole
Cermag, Opole
Cermag, Opole
Cermag, Opole

ul. Prószkowska 54
45-758 Opole
woj. opolskie

KIEROWNIK SALONU:  Katarzyna Brylczak – Kierownik Salonu
ROK ZAŁOŻENIA: 1994 r.
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 800 m2
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 30
LICZBA PRACOWNIKÓW:  8 osób
STRONA: www.cermag.com.pl
Zakres oferowanych produktów:  płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna, chemia budowlana
Usługi dodatkowe: Projektowanie wnętrz, doradztwo techniczne

O nas

Salon Cermag w Opolu od lat określany jest przez klientów jako salon najlepszych aranżacji. Jest to wynik intensywnej pracy Cermagu, wkładanej w rozwój swoich oddziałów, a także ścisłej współpracy z architektami i wielokrotnych zmian aranżacji w boksach.

CERMAG oferuje płytki ceramiczne, armaturę i ceramikę sanitarną oraz materiały, powiązane z ich montażem. Szeroką ofertę sprzedażową uzupełniają usługi projektowe i budowlane w obszarze aranżacji wnętrz oraz prac budowlano-wykończeniowych.

Kolekcje przywożone są z Polski, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech, krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Ameryki Południowej. Są to produkty najwyższej jakości, o wysokich walorach użytkowych i wzorniczych, zapewniające satysfakcję z ich posiadania przez długie lata.

Historia firmy sięga 1985 roku i początkowo złączona była z produkcją płytek ceramicznych. 30-letnie doświadczenie i najwyższa klasa ekspozycji wielokrotnie doceniane są przez klientów, architektów oraz współpracujących z firmą dostawców, czego dowodem są m.in. przyznawane wyróżnienia i nagrody. W roku 2015 wszystkie salony Cermag zdobyły tytuł Salonu Roku, w 2016 Cermag został wyróżniony tytułem Gazeli Biznesu.