×

Szukaj w serwisie

Cermag, Wrocław

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 11:46
Cermag, Wrocław
Cermag, Wrocław
Cermag, Wrocław
Cermag, Wrocław
Cermag, Wrocław
Cermag, Wrocław

ul. Strzegomska 38-40
53-611 Wrocław
woj. dolnośląskie

KIEROWNIK SALONU:  Zbigniew Podolak
ROK ZAŁOŻENIA: 2000 r.
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 1800 m2
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 68
LICZBA PRACOWNIKÓW:  20 osób
STRONA: www.cermag.com.pl
Zakres oferowanych produktów:  płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna, chemia budowlana
Usługi dodatkowe: Projektowanie wnętrz, doradztwo techniczne

O nas

CERMAG to specjalistyczna sieć salonów z wyposażeniem łazienek i płytkami ceramicznymi z najnowszych światowych kolekcji. Poza płytkami, armaturą i ceramiką sanitarną, firma oferuje również szeroką gamę materiałów wykończeniowych i technik montażu. Uzupełnieniem oferty są usługi projektowe i budowlane w zakresie aranżacji wnętrz i prac budowlano-wykończeniowych.

Główny oddział i największy Salon CERMAG znajduje się we Wrocławiu. Na dwóch kondygnacjach znaleźć można bogaty wybór płytek ceramicznych i armatury z całego świata. Kolekcje przywożone są m.in. z Polski, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech, krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Ameryki Południowej.

W Salonie wrocławskim znajdują się m.in. Biblioteka płytek, Strefa wodna Hansgrohe, obecnie przygotowywana jest Strefa Grohe Spa F-digital Deluxe. Wielokrotnie w ciągu roku dokonuje się tu zmian aranżacji w boksach, by przenieść na lokalny rynek światowe trendy, ukazujące się na targach.

CERMAG intensywnie współpracuje z architektami, przykłada również dużą wagę do wiedzy i umiejętności doradców handlowych, by profesjonalną obsługą spełniali oczekiwania klientów. Od lat branża docenia w Cermagu najwyższą klasę ekspozycji, niestandardowe rozwiązania, czego dowodem są zdobywane wielokrotnie prestiżowe wyróżnienia i nagrody. Podkreśleniem dobrych wyników finansowych i dynamicznego rozwoju spółki jest przyznany w bieżącym roku tytuł Gazeli Biznesu. Firma istnieje ponad 30 lat.