×

Szukaj w serwisie

Cerpol, Opole

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 11:58
Cerpol, Opole
Cerpol, Opole
Cerpol, Opole
Cerpol, Opole
Cerpol, Opole
Cerpol, Opole

ul. Światowida 6a
45-325 Opole
woj. opolskie

WŁAŚCICIEL/KIEROWNIK SALONU: Michał Buba/Monika Nowacka
ROK ZAŁOŻENIA: 1980
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 2000 m kw.
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 50
LICZBA PRACOWNIKÓW: ok. 25
STRONA WWW: http://www.cerpol.pl 

Zakres oferowanych produktów: płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna, grzejniki, akcesoria łazienkowe, chemia budowlana oraz oświetlenie, meble i tapety
Usługi dodatkowe: transport na terenie całego kraju, projekt wnętrza, projekt łazienki, sprzedaż ratalna, doradztwo techniczne

O nas 

CERPOL największy na Opolszczyźnie Salon płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek zachwyci Państwa oryginalnym stylem i przystępnymi cenami.

Od ponad 30lat lat kreujemy niepowtarzalne wnętrza zgodne z wizją Naszych Klientów, dając kompleksowość obsługi jakiej nie ma na Opolszczyźnie. 

Odwiedzając nasz salon wystawowy nie tylko zobaczą Państwo aranżacje najnowszych kolekcji włoskich i hiszpańskich producentów, ale również kupią je Państwo od ręki.

Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem największych w Europie producentów płytek łazienkowych, gresowych czy tarasowych oraz ceramiki i wyposażenia łazienek możemy Państwu zaproponować konkurencyjne ceny oraz szybki termin realizacji zamówień. Dodatkowo zapewniamy transport gratis na terenie Opola i nie tylko!

Do dyspozycji Państwa są doświadczeni pracownicy, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiednich towarów, doradzą w rozwiązaniu problemów technicznych i stworzoną aranżację, która nada kształt Waszej wymarzonej łazience.

W Galerii Wnętrz Cerpol znajduje się także Salon mebli i oświetlenia, gdzie prezentujemy kolekcje mebli produkowanych przez światowych i polskich liderów branży meblarskiej i oświetleniowej.

Import towarów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec zapewnia nam różnorodność i kompleksowość oferty uzupełnianej polskimi sprawdzonymi materiałami.

Do zobaczenia w Cerpolu przy prawdziwej włoskiej kawie, którą serwujemy w naszej kawiarni.