×

Szukaj w serwisie

Cleanet Riva / Laufen

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 18 lut 2017 14:24
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen
Cleanet Riva / Laufen

Cleanet Riva
producent: Laufen / Roca Polska

Toaleta myjąca Cleanet RIVA to perfekcyjne połączenie najwyższego luksusu z idealną higieną, które wyznacza nowe standardy w przestrzeni łazienkowej. Bardzo praktyczne rozwiązanie pozwalające na komfortowe utrzymywanie higieny osobistej. Elegancka dyskrecja będąca efektem doskonałej myśli technicznej. Smukła linia ceramiki skrywa najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Cleanet RIVA wyróżnia innowacyjny dla tego typu urządzeń design, który przypomina standardową toaletę. Ceramika o minimalistycznej formie skrywa elektronikę - instalacje doprowadzenia wody i zasilania znajdują się w ceramicznym korpusie, a wymienna dysza myjąca ukryta jest pod deską wolnoopadającą wykonaną z Duroplastu. Dodatkowo, urządzenie jest łatwe w montażu i demontażu.

Rozwiązanie cechuje się intuicyjną obsługą za pomocą pokrętła sterującego lub pilota. Wciśniecie przycisku sterującego uruchamia strumień wody, a jego obrót zmienia natężenie przepływu – strumień jest silny, a jednocześnie delikatny. Natężenie strumienia natrysku posiada siedem ustawień, a w Trybie Intensywnym przepływ wynosi ok. 5,6 l na minutę. W przypadku natrysku dla kobiet, uruchamianego specjalnym przyciskiem, dokonywana jest regulacja położenia dyszy oraz zmniejszana jest zarówno ilość jak i natężenie strumienia wody. Układ doprowadzania wody do toalety myjącej przepłukiwany jest Higienicznym Strumieniem wody o temperaturze do 70 stopni. O konieczności przeprowadzenia czyszczenia termicznego przypomina podświetlana na czerwono kontrolka LED urządzenia oraz odpowiadające mu komunikaty serwisowe na pilocie.

Innowacyjne powierzchni ceramicznej LAUFEN typu "SZKLIWO W SZKLIWIE" czyli Laufen Clean Coat (LCC)gwarantuje, że zanieczyszczenia nie będą nigdzie przywierać do powierzchni. Dzięki bezkołnierzowej budowie miski toaleta Cleanet Riva jest wyjątkowo łatwa do czyszczenia i higieniczna.

Zintegrowana deska wraz z pokrywą działa bezprzewodowo, można ją łatwo zamontować i demontować odłączając ją od elementu ceramicznego. Czyszczenie staje się proste bez konieczności zwracania uwagi na przewody lub zagłębienia. Amortyzatory zintegrowane z pokrywą i deską zapewniają ciche, eleganckie opadanie i zamykanie. Program odkamieniania uwzględnia zapisaną twardość wody i stosownie do niej usuwa kamień z wszystkich elementów transportujących wodę. Jeśli zachodzi konieczność dokonania odkamienienia urządzenia użytkownik informowany jest o przez lampkę sygnalizacyjną na toalecie oraz komunikaty serwisowe wyświetlane na pilocie.

Cena produktu: 16 000 zł netto
Gwarancja produktu: 5 lat
Rekomendowane dla Ciebie