×

Szukaj w serwisie

DAMA-N

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 21:38
DAMA-N
CERAMIKA ŁAZIENKOWA Z SERII DAMA-N
DAMA-N
DAMA-N
DAMA-N
DAMA-N
DAMA-N

Subtelne piękno, prostota formy i perfekcja wykonania każdego szczegółu. Nowa kolekcja marki Roca Dama-N to esencja minimalistycznego trendu w projektowaniu przestrzeni łazienkowych.

NAZWA: CERAMIKA ŁAZIENKOWA Z SERII DAMA-N

PRODUCENT: ROCA

OPIS: Subtelne piękno, prostota formy i perfekcja wykonania każdego szczegółu. Nowa kolekcja marki Roca Dama-N to esencja minimalistycznego trendu w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. Kompletna kolekcja ceramiki oraz mebli sprawia, że wnętrze staje się oazą spokoju, miejscem wyciszenia i odpoczynku, a jednocześnie jest funkcjonalne i komfortowe.

Niewątpliwą zaletą serii ceramiki Dama-N jest również różnorodność rozmiarów umywalek. Łącznie cała kolekcja to aż siedem różnych modeli dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym, elementem serii Dama-N jest niespotykany do tej pory na polskim rynku jednoczęściowy zbiornik do miski WC w formie jednolitej, czystej bryły. Poza tradycyjnym kompaktem WC, Roca oferuje również dwa modele cieszących się popularnością wśród polskich konsumentów podwieszanych misek WC – większej, o długości 57 cm oraz krótszej o 7 cm, przeznaczonej do mniejszych wnętrz.

GWARANCJA: 5 lat na ceramikę

CENA: umywalki 270-700 zł, kompakty WC 660-670 zł, miski WC 650-690 zł, bidety 630-750 zł (netto)