×

Szukaj w serwisie

DESZCZOWNIA ABELIA

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 20:22
DESZCZOWNIA ABELIA
DESZCZOWNIA ABELIA
DESZCZOWNIA ABELIA

Abelia od marki Deante to deszczownia zaprojektowana w zgodzie z zasadami stylu minimalistycznego. Proste wzornictwo charakteryzują geometryczne linie złagodzone delikatnymi łukami i krzywiznami.

NAZWA: DESZCZOWNIA ABELIA (NAC 017T)

PRODUCENT: DEANTE ANTCZAK SP. J.

OPIS: Abelia to deszczownia zaprojektowana w zgodzie z zasadami stylu minimalistycznego. Proste wzornictwo charakteryzują geometryczne linie złagodzone delikatnymi łukami i krzywiznami. Produkt wyróżnia ergonomiczny kształt korpusu płynnie przechodzącego w baterię termostatyczną. Wykorzystany w modelu termostat sprawia, że woda ma zawsze identyczną temperaturę, bez konieczności każdorazowej regulacji. Co więcej, bateria zapewnia oszczędność zużywanej wody i energii oraz chroni przed poparzeniami, będąc doskonałym rozwiązaniem dla dzieci i osób starszych. Ważną cechą deszczowni jest możliwość regulacji wysokości drążka, którą można zmienić nawet o 20 centymetrów przed montażem na ścianie.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu oraz chromowanych elementów z tworzywa sztucznego, dzięki czemu użytkownicy mogą się nim cieszyć przez długie lata.

Zarówno głowicę, jak i słuchawkę zaopatrzono w system anti-calc, ułatwiający usuwanie osadów wapiennych.

Wysokość: 110 cm

Szerokość: 37,5 cm

 

GWARANCJA: 2 lata

CENA: 1379 zł netto