×

Szukaj w serwisie

DESZCZOWNIA HIACYNT

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 12:12
DESZCZOWNIA HIACYNT
DESZCZOWNIA HIACYNT
DESZCZOWNIA HIACYNT

Deante
Panele i zestawy prysznicowe

Deszczownia Hiacynt została zaprojektowana przez Małgorzatę Płoskońską, absolwentkę łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, z okazji 25-lecia marki Deante. Hiacynt to elegancka i zarazem subtelna biżuteria dla domu, której kształty nadadzą blask łazienkowym wnętrzom. Projektantce udało się połączyć nowoczesny design z nutą ponadczasowości.

Delikatny korpus deszczowni idealnie współgra z nowoczesną, ultrapłaską głowicą, która szybko napełnia się wodą i zapobiega skapywaniu kropli po kąpieli. Produkt jest wyposażony w baterię mieszaczową oraz słuchawkę. Regulowany rozstaw drążka daje możliwość zmiany jego położenia, co pozwala dopasować wysokość montażu głowicy do wzrostu użytkowników (od 1100 do 1200 mm).

Deszczownia została wykonana z najlepszej klasy materiałów. Mosiądz MO59 zapewnia odpowiednią ciągliwość, gwarantuje odporność na korozję oraz posiada świetne właściwości odlewnicze. Głowica została wykonana ze stali, a słuchawka z chromowanego plastiku. Deszczownię uzupełnia podwójnie pleciony, rozciągliwy wąż o długości 1750 mm.

wysokość: 1100 mm
szerokość: 370 mm

gwarancja: 5 lat

cena netto: 1249 zł

Komentarze

  • Bardzo nowoczesny produkt, ale ja używam \"słuchawki\", bo nie lubię jak woda leje mi się do uszu!
    • Alicja Drzewiecka, 2016-03-03 20:14:53