×

Szukaj w serwisie

Deszczownia z natryskiem i baterią termostatyczną Trinity / Ferro

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 17 lut 2017 14:29
Deszczownia z natryskiem i baterią termostatyczną Trinity / Ferro
Deszczownia z natryskiem i baterią termostatyczną Trinity / Ferro
Deszczownia z natryskiem i baterią termostatyczną Trinity / Ferro

Deszczownia z natryskiem i baterią termostatyczną Trinity
producent: Ferro

Zestaw wyposażono w oszczędzającą wodę baterię termostatyczną z górnym wyjściem o nowoczesnym, eleganckim designie. Specjalna blokada umożliwia utrzymanie najbardziej optymalnej temperatury wody – 38°C.

Ponadto, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przed poparzeniem, bateria Trinity została wyposażona w Safe Touch System, dzięki któremu jej korpus nie nagrzewa się, tak jak to ma miejsce w przypadku standardowych baterii termostatycznych. Deszczownia wchodząca w skład zestawu posiada głowicę talerzową o średnicy 20 cm i drążek metalowy o długości 110 cm.

Przegubowe mocowanie talerza umożliwia optymalne ustawienie kąta strumienia wody, dlatego deszczownia świetnie sprawdza się zarówno w małych kabinach prysznicowych, jak i w dużych salonach kąpielowych oraz w łazienkach publicznych.

Łatwe usuwanie kamienia wapiennego zapewnia użyteczny System Easy Clean. Możliwość zmiany wysokości mocowania drążka i regulowany odstęp od ściany ułatwia jego montaż. Solidnie wykonane, metalowe mocowanie sprawia, iż zestaw jest trwały i stabilny. 3-funkcyjna rączka natryskowa o średnicy 11 cm posiada system łatwego usuwania kamienia wapiennego Easy Clean.

Przełączanie źródła wody między deszczownią a rączką natryskową odbywa się w sposób intuicyjny, dzięki zastosowaniu przełącznika z wkładką ceramiczną. Metalowa obudowa zapewnia jego trwałość. Praktycznym dodatkiem jest chromowana, ładnie wyprofilowana mydelniczka, którą w łatwy sposób użytkownik może ustawić na optymalnej dla siebie wysokości.

Cena produktu: 585,00 zł

Gwarancja produktu: Bateria 5 lat i 2 lata pozostałe elementy

Więcej informacji
Rekomendowane dla Ciebie