×

Szukaj w serwisie

Elements, Gdańsk

 • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
 • 08 lut 2018 12:57
Elements, Gdańsk
Elements, Gdańsk
Elements, Gdańsk
Elements, Gdańsk
Elements, Gdańsk
Elements, Gdańsk

Salon Elements Gdańsk
ul. Przywidzka 4
80-174 Gdańsk

Rok założenia: 2009

Powierzchnia: 400 mkw.

Liczba ekspozycyjnych boxów: 50

Liczba pracowników: 5

Zakres: w portfolio produktów salonu znajdują się: ceramika, gresy i płytki ceramiczne, meble, armatura, wanny, brodziki, kabiny, akcesoria łazienkowe, lustra, odpływy liniowe, kominki, sauny; są to produkty czołowych marek, jak: Vigour, SanitaLine, Vado, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel.

ELEMENTS zdecydowanie wykracza poza ramy tego, co zazwyczaj rozumiemy pod pojęciem salonu łazienek. Dzięki współpracy ze specjalistami z wielu branż możemy zaproponować kompleksowe podejście do nowoczesnego domu lub mieszkania. Wspólnie omawiamy potrzeby i przygotujemy projekt łazienki "szytej na miarę". Doświadczony personel zaproponuje również rozwiązania z zakresu energooszczędnego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, uzdatniania wody i odnawialnych źródeł energii. Elements to więcej niż salon łazienek.

Usługi: fachowe doradztwo, planowanie 3D, dostawa pod wskazany adres oraz pomoc ekspertów w zakresie projektowania (w salonie znajduje się strefa architekta), doboru produktów i montażu. Salon ELEMENTS to wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań dla domu. Dlaczego jesteśmy wyjątkowi? Jest wiele powodów! Łączymy ze sobą klientów poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Instalatorami. Każda grupa ekspertów ma u nas swoje miejsce do pracy. Jesteśmy salonem, w którym w komfortowych warunkach, przy filiżance dobrej kawy, przekształcimy wizje i marzenia klientów w całościowy projekt. Prowadzimy klienta wspólnie z ekspertami krok po kroku przez cały proces remontu. Sprawiamy, że jest on łatwy i przyjemny. Zawsze i na każdym etapie realizacji dbamy o komfort klienta. Polecamy profesjonalnego wykonawcę oraz zapewnimy bezpieczny transport. Dla osób zapracowanych oferujemy możliwość umawiania spotkań indywidualnie. Salon ELEMENTS to najprostsza droga do nowej łazienki i nowoczesnego domu.

Wydarzenia zorganizowane w 2017 roku: spotkania z architektami, instalatorami oraz Dni Otwarte z producentami. Współorganizowaliśmy dla naszych klientów: Dzień Otwarty z KOŁO; Dzień Otwarty z Geberit AquaClean, Dzień Otwarty z Roca - miski wc Rimless. Spotkania z przedstawicielami firm VADO, DURAVIT.

Najciekawsze realizacje: Hotel w Kielnie, Hotel Hampton by Hilton w Gdańsku Oliwie, Hotel Hampton by Hilton w Gdąńsku, Biurowiec OBC w Gdańsku Oliwie, rozbudowa Hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze, Apartamenty Jasny Brzeg we Władysławowie, Hotel Oliwa.

Akcje i konkursy dla klientów: konkurs VIGOUR 2017 dla Architektów i Projektantów Wnętrz

Współpraca z architektami: organizacja ponad 20 szkoleń z dostawcami w tym iwenty, targi oraz wyjazdy zagraniczne do fabryk dostawców. Dodatkowo uczestnictwo w: Konferencji z targami nowości w Narvilu, Wrld Architecture Festival 2017, Studio Dobrych Rozwiązań w Gdańsku, 4 Design Days 2017r. w Katowicach.

Liczba zmian ekspozycji: salon prezentuje bieżące trendy, nowości, zdobywców nagród designerskich - 40 aktualizacji produktowych 

Salon Elements Gdańsk
ul. Przywidzka 4
80-174 Gdańsk
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • brak cen na ekspozycjach, wiecznie niezadowolona obsługa, chyba właśnie z tytułu iż ciągle musi wszystkiego szukać i sprawdzać, osobiście nie polecam.
  • Patrycja, 2018-03-16 13:48:15
 • Pełen profesjonalizm!
  • jtrawinski, 2018-02-27 12:21:20
 • Super exspozycja , fachowa obsługa !!!
  • wmyszkiewicz, 2018-02-27 11:34:14