×

Szukaj w serwisie

Eurostandard, Chojnice

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 28 lut 2017 12:22
Eurostandard, Chojnice
Eurostandard, Chojnice
Eurostandard, Chojnice
Eurostandard, Chojnice
Eurostandard, Chojnice
Eurostandard, Chojnice

Eurostandard
Topole 20
89-620 Chojnice

Rok założenia: 1990

Powierzchnia: 3600 mkw

Liczba ekspozycyjnych boxów: 120

Liczba pracowników: 25

Zakres: płytki ceramiczne, armatura i ceramika łazienkowa, chemia budowlana, drzwi i panele podłogowe

Usługi: kompleksowe projektowanie łazienek, możliwość dowozu po wcześniejszym indywidualnym uzgodnieniu terminu, możliwość montażu armatury łazienkowej, drzwi i podłóg.

Wydarzenia zorganizowane w 2016: szkolenia dla architektów, wykonawców

Najciekawsze realizacje: modernizacja salonu

Akcje i konkursy dla klientów: gazetki promocyjne, konkursy

Współpraca z architektami: zwiększona współpraca

Liczba zmian ekspozycji: ok. 100

Eurostandard
Topole 20
89-620 Chojnice

Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje od października 1990 roku. Początkowo dzierżawiliśmy sklep, którego powierzchnia wynosiła około 70 m ².

W 1997 roku otworzyliśmy punkt o powierzchni 200 m ², rozpoczynając jednocześnie import płytek ceramicznych z Włoch, Hiszpanii i Francji.

W 2002 roku wybudowaliśmy nowy punkt o powierzchni 800 m ², co pozwoliło na rozszerzenie asortymentu o drzwi, panele podłogowe oraz oświetlenie.
W 2003 roku oddaliśmy do użytku kolejne 1000 m ² powierzchni ekspozycyjnej.

Rok 2005 był czasem dużych zmian w firmie z 70 gotowych aranżacji łazienkowych 40 zostało zmienionych zgodnie z obowiązującą modą.

Obecnie całość powierzchni ekspozycyjnej oraz powierzchni sprzedażowej to 3600 m ² w tym 110 gotowych boksów łazienkowych zgodnych z najnowszymi trendami, które pomagają klientom w dokonaniu wyboru.

Firma posiada również autoryzowane grupy monterskie, które profesjonalnie zamontują Państwu drzwi i podłogi dokonując uprzednio bezpłatnie pomiaru.

Od 1 marca 2013 r. uruchomiliśmy grupę montażu wyposażenia łazienek – kabiny, umywalki, kompakty – zakupionych w naszym sklepie. W salonie również świadczymy usługi projektowania łazienek dla naszych klientów.

Posiadamy sporą część oferowanych towarów na stanie magazynowym, także sprowadzamy towary na zamówienie zgodnie z wyborem klienta.
Obsługą zajmują się fachowi pracownicy, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów.

Eurostandard to także największy w regionie salon sprzedaży płytek ceramicznych i armatury łazienkowej oraz salon drzwi i paneli podłogowych. Zapewniamy możliwość dowozu po wcześniejszym indywidualnym uzgodnieniu terminu, kompleksowe projektowanie łazienek, specjalne oferty dla inwestorów, możliwość negocjacji cen, możliwość montażu armatury łazienkowej, drzwi i podłóg.
Rekomendowane dla Ciebie