Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Femax, Bydgoszcz

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 13:23
Femax, Bydgoszcz
Femax, Bydgoszcz
Femax, Bydgoszcz
Femax, Bydgoszcz
Femax, Bydgoszcz
Femax, Bydgoszcz

ul. Fordońska 75
85-719 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

WŁAŚCICIEL/KIEROWNIK SALONU: Krzysztof Dolny (właściciel)|
ROK ZAŁOŻENIA: 2012
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 350 m kw.
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 30|
LICZBA PRACOWNIKÓW: 7
STRONA WWW: http://www.femax.pl 

Zakres oferowanych produktów: produkty czołowych producentów instalacji sanitarnych i grzewczych.
Usługi dodatkowe: pracownia obsługi projektantów wnętrz i architektów oraz obsługa klientów inwestycyjnych.

O nas

Femax to firma, która jest na rynku od 25 lat i jest jednym z czołowych dystrybutorów wyposażenia łazienek i techniki grzewczej w północnej Polsce.

Nowa ekspozycja w Bydgoszczy skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i do ciągle rozwijającej się grupy projektantów oraz architektów wnętrz. Pokazujemy na niej najnowsze produkty i rozwiązanie technologiczne z asortymentu naszych dostawców a wykwalifikowani pracownicy pomagają spełnić marzenia Klientów o pięknej łazience - mówi Iwona Sobolewska, szef marketingu w firmie Femax. - W placówce w Bydgoszczy znajduje się również pomieszczenie do pracy dedykowane projektantom oraz ich Klientom zapewniające wszystkie niezbędne narzędzia oraz komfort pracy wraz z opieką wykwalifikowanego handlowca - dodaje.

W ofercie posiadamy asortyment produktowy czołowych producentów techniki sanitarnej i grzewczej oraz płytki ceramiczne. Należy tu wymienić producentów: Aquaform, Axor, Cersanit, Deante, DeDietrich, Duravit, Elita, Ferro, Galmet, Geberit, Grohe, Hansa, Hansgrohe, Huppe, Kaldewei, Kermag Design, Kermi, KFA Armatura, Kludi, Koło, Laufen, Nowa Gala, Opoczno, Oras, Paradyż, PoolSpa, Purmo, Ravak, Riho, Roca, Sanplast, Sanswiss, Schedpol, Tece, Terma, Tres, Vaillant, Viega, Villeroy&Boch, Zehnder.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych pozostałych oddziałów oraz sklepu internetowego www.arenalazienek.pl.