Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Femax, Gdańsk

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 13:27
Femax, Gdańsk
Femax, Gdańsk
Femax, Gdańsk
Femax, Gdańsk
Femax, Gdańsk
Femax, Gdańsk

ul Szczęśliwa 25
80-176 Gdańsk
woj. pomorskie

WŁAŚCICIEL SALONU: Krzysztof Dolny
ROK ZAŁOŻENIA: 1997
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 600 m kw.
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 40
LICZBA PRACOWNIKÓW: 56
STRONA WWW: http://www.femax.pl 

Zakres oferowanych produktów: produkty czołowych producentów instalacji sanitarnych i grzewczych.
Usługi dodatkowe: pracownia obsługi projektantów wnętrz i architektów oraz obsługa klientów inwestycyjnych.

O nas

Femax to firma, która jest na rynku od 25 lat i jest jednym z czołowych dystrybutorów wyposażenia łazienek i techniki grzewczej w północnej Polsce.

Nowa ekspozycja w Gdańsku skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i do ciągle rozwijającej się grupy projektantów oraz architektów wnętrz. Pokazujemy na niej najnowsze produkty i rozwiązanie technologiczne z asortymentu naszych dostawców a wykwalifikowani pracownicy pomagają spełnić marzenia Klientów o pięknej łazience - mówi Iwona Sobolewska, szef marketingu w firmie Femax. - W placówce w Gdańsku znajduje się również pomieszczenie do pracy dedykowane projektantom oraz ich Klientom zapewniające wszystkie niezbędne narzędzia oraz komfort pracy wraz z opieką wykwalifikowanego handlowca - dodaje.

W ofercie posiadamy asortyment produktowy czołowych producentów techniki sanitarnej i grzewczej oraz płytki ceramiczne. Należy tu wymienić producentów: Aquaform, Axor, Cersanit, Deante,  DeDietrich, Duravit, Elita, Ferro, Galmet, Geberit, Grohe, Hansa, Hansgrohe, Huppe, Kaldewei, Kermag Design, Kermi, KFA Armatura, Kludi, Koło, Laufen, Nowa Gala, Opoczno, Oras, Paradyż, PoolSpa, Purmo, Ravak, Riho, Roca, Sanplast, Sanswiss, Schedpol, Tece, Terma, Tres, Vaillant, Viega, Villeroy&Boch, Zehnder.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych pozostałych oddziałów oraz sklepu internetowego www.arenalazienek.pl