Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Folio / Alape

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2017 10:46
Folio / Alape
Folio / Alape
Folio / Alape
Folio / Alape
Folio / Alape
Folio / Alape
Folio / Alape

Folio
producent: Alape

Folio to nowy, innowacyjny zestaw umywalkowy Alape, w pełni wykorzystujący możliwości, jakie oferuje produkcja umywalek z glazurowanej stali. Folio jest nie tylko prostą umywalką - to starannie wykonana kompozycja, która obejmując pasujące do niej meble, tworzy jednolitą całość. Dzięki idei eleganckiego designu Gerharda Busalta mebel i umywalka stają się prawdziwym dziełem sztuki.

Dokładna geometria, minimalna tolerancja wymiarowa i nieskazitelnie gładkie powierzchnie są wynikiem bardzo precyzyjnego wytwarzania. Zestaw umywalkowy jest pokryty powierzchnią z glazurowanej stali o grubości 3 mm. Takie rozwiązanie czyni z Folio pioniera i otwiera nowe możliwości projektowe. Kształt jednorodnego korpusu - który łączy umywalkę, półki i meble - pokazuje wpływy nowoczesnej architektury.

Folio łączy lekkość i funkcjonalność materiału w niezwykle zbalansowany sposób: zoptymalizowana powierzchnia przechowywania z ukrytymi prowadnicami szuflad tworzy potrzebną przestrzeń w łazience.

Przednia część ramy została zaprezentowana w pięciu jedwabno-matowych wykończeniach, które zostały specjalnie stworzone dla Folio. Subtelne odcienie brązu – Moonstone (kamień księżycowy) i Shadow Earth (cień ziemi) – doskonale wtapiają się w stonowany wystrój łazienki, natomiast żywe kolory – Grey Fossil (szarość kamienia) i Aubergine (oberżyna) stanowią w niej akcenty. Paletę barw uzupełnia klasyczna biel.

Mebel bez uchwytów jest wyposażony w mechanizm push-to-open. Szuflady mogą być wyposażone w wewnętrzne przegródki, pojemniki i półki w celu uzyskania pożądanej funkcjonalności. «Folio» jest dostępne w dwóch głębokościach - 450 mm dla baterii ściennych i 500 mm do armatury umywalkowej stojącej oraz w trzech różnych szerokościach. W wersjach o szerokościach 804 i 1004 mm umywalka jest umieszczona centralnie, natomiast w wersji o szerokości 1254 mm umywalka może być umieszczona asymetrycznie – po prawej lub lewej stronie.

Większą konstrukcję można wyposażyć również w dwie szuflady, podczas gdy mniejsze modele mają tylko jedną. Wszystkie modele dostępne są w standardowej wersji bez przelewu i z białym emaliowanym korkiem. Na życzenie dostępne są również w kombinacji z przelewem i chromowanym korkiem lub ze zintegrowanym odpływem i zaworem przelewowym. 

Cena produktu: od 10 950 zł
Gwarancja produktu: 2 lata

Więcej informacji

 
Rekomendowane dla Ciebie