×

Szukaj w serwisie

Forum Branży Łazienkowej 2016 już w kwietniu!

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 22 sty 2016 09:02
Forum Branży Łazienkowej 2016 już w kwietniu!

Już 5 kwietnia widzimy się na Forum Branży Łazienkowej w Warszawie! Będzie to trzecia edycja największego spotkania przedstawicieli rynku sanitarnego w Polsce. Tym razem będzie to wyjątkowe Forum. Sprawdźcie dlaczego.

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu RynekŁazienek.pl zaprasza na trzecie Forum Branży Łazienkowej, które jednocześnie będzie okazją do świętowania 20-lecia naszej współpracy z Państwem. W 1996 roku powstał magazyn "Łazienka", który od tego czasu nieprzerwanie towarzyszy firmom i wydarzeniom istotnym dla producentów i sektora handlowego z naszej branży.

Forum Branży Łazienkowej to największe tego typu spotkanie ludzi i firm działających w naszej branży. Udział w nim wezmą producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, właściciele i pracownicy hurtowni oraz salonów łazienkowych, a także zainteresowani tematem łazienki architekci i projektanci. Forum jest platformą do dyskusji o najbardziej istotnych dla nas kwestiach i zagadnieniach. Chcemy, aby było miejscem wymiany poglądów, opinii i informacji, które dodatkowo sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych.

„Kto rozdaje karty na polskim rynku łazienek?” – na to pytanie będziemy starali się odpowiedzieć podczas tegorocznej sesji inaugurującej nasze Forum. Będzie to świetną okazją do dyskusji w szerokim gronie o aktualnej sytuacji naszej branży. Liczymy także, że spotkanie uświetnią zacni Goście – także z zagranicy. Wzorem roku ubiegłego pozostaniemy wierni równoległym sesjom tematycznym. Zainteresowani kwestiami dedykowanymi producentom oraz handlowcom, będą mogli spotkać się podczas przygotowanych specjalnie dla nich wykładów i paneli. Wśród nich znajdą się m.in. tematy związane z przygotowaniem briefu projektowego, kampaniami viralowymi w internecie, czy marketingiem zapachowym.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2016”, który w tym roku organizujemy już po raz piętnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2016”.

Już wkrótce zdradzimy szczegółowy program imprezy.

Wstęp na Forum będzie bezpłatny dla przedstawicieli branży.

Organizatorzy

Organizatorzy konferencji – magazyn „Łazienka” i portal RynekŁazienek.pl – to media, które od 20 lat na swych łamach opisują i analizują najistotniejsze, najbardziej aktualne trendy i zjawiska rynkowe zachodzące w branży łazienkowej oraz Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości.

Grupa PTWP posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu eventów gospodarczych i branżowych. Jest organizatorem 4 DESIGN DAYS – największego w tej części Europy spotkania rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, a także Europejskiego Kongresu Gospodarczego – najważniejszej w centralnej Europie imprezy o tematyce gospodarczej.
Rekomendowane dla Ciebie