×

Szukaj w serwisie

Forum Branży Łazienkowej w opiniach uczestników: Eliza Antonkiewicz-Wójcik

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 14 lip 2015 09:28
Forum Branży Łazienkowej w opiniach uczestników: Eliza Antonkiewicz-Wójcik
Eliza Antonkiewicz-Wójcik, specjalista ds. promocji i marketingu w firmie Kaldewei Polska Sp. z o.o

Eliza Antonkiewicz-Wójcik, specjalista ds. promocji i marketingu w firmie Kaldewei Polska Sp. z o.o. dzieli się wrażeniami z tegorocznego Forum Branży Łazienkowej.

Kaldewei co roku bierze udział w Forum Branży Łazienkowej. Impreza ta na przestrzeni lat zmieniła swoją formę z wydarzenia poświęconego wyłącznie wąskiemu gronu producentów i dystrybutorów sprzętów łazienkowych, do obecnie całodniowego eventu skupiającego także architektów i sympatyków wyposażenia łazienkowego.

Zmiany te wraz z towarzyszącymi im panelami tematycznymi, publiczną wymianą poglądów osób zajmujących się różnymi tematami stanowią doskonały punkt odniesienia do sytuacji i przemian zachodzących w branży. 

Duże brawa dla tegorocznej edycji. Na szczególną pochwałę moim zdaniem zasługuje panel traktujący o znaczeniu wzornictwa i współpracy z architektami na poszczególnych szczeblach powstawania produktu, aż do jego prezentacji w salonie. Temat olbrzymi, panel ledwo go dotknął. Myślę, że to doskonały wstęp do rozwinięcia na przyszłe edycje.

Poza tym możliwość wyboru uczestnictwa w sekcji tematycznej dopasowanej do naszych potrzeb również zasługuje na pochwałę. Oczywiście wymaga to większego zaangażowania ze strony organizatora, ale z pewnością warto. Event ewaluuje kierując się w stronę edukacyjno-opiniotwórczą i dlatego spotyka się z dużym zainteresowaniem.

Zmienia się także forma konkursu „Łazienka - Wybór Roku”. Właściwie zasady te same, grono uczestników konkursu wraz z salonami łazienkowymi także pozostają prawie niezmienne, a jednak formuła finału świeża i przyjemność płynąca z możliwości uczestnictwa w tym wydarzeniu także duża.
Rekomendowane dla Ciebie