×

Szukaj w serwisie

GEBERIT AQUACLEAN MERA

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 17 lut 2016 13:44
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA
GEBERIT AQUACLEAN MERA

Geberit Sp. z o.o.
wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów

Geberit AquaClean Mera to urządzenie nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także odznaczające się wyjątkowym wzornictwem i stanowiące niewątpliwą ozdobę łazienki.
Toaleta wyposażona jest m.in. w technologię mycia WhirlSpray - wirujący strumień napowietrzonej wody myje dokładniej i bardziej efektywnie. Oddzielny natrysk do higieny intymnej dla kobiet wyróżnia się łagodnym strumieniem wody. Dodatkowo toaleta wyposażona jest w funkcję suszenia do obszarów stref intymnych. Kolejnym udogodnieniem jest funkcja rozpoznawania użytkownika, która umożliwia uruchamianie natrysku dopiero wtedy, gdy użytkownik usiądzie na toalecie. Dzięki temu natrysk nie uruchamia się przy przypadkowym naciśnięciu przycisku włączającego.
Innym istotnym wyróżnikiem toalety myjącej Geberit AquaClean Mera jest funkcja cichego i dokładnego spłukiwania. Wszystko za sprawą opracowanej przez Geberit asymetrycznej geometrii wnętrza bezkołnierzowej miski ceramicznej z technologią TurboFlush, optymalnie dopasowanej do spłuczki Geberit. Takie połączenie jest gwarancją nowego wymiaru wygody i funkcjonalności w łazience. Wysokiej jakości miskę ceramiczną cechuje również specjalna powłoka zapobiegająca przed osadzaniem się brudu.
Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera wyposażona została także w odciąg nieprzyjemnych zapachów. Katalityczny filtr ceramiczny o budowie plastra miodu zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza przed dostarczeniem go z powrotem do pomieszczenia. Odciąg uruchamiany jest automatycznie, gdy użytkownik usiądzie na desce sedesowej.
Geberit AquaClean Mera wyposażona jest dodatkowo w funkcje „Welcome”, które świadczą o najwyższym poziomie technologii. Wśród nich znalazły się m.in.: podgrzewana deska, automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej oraz dyskretne oświetlenie dla lepszej orientacji w porze nocnej. Wszystkie funkcje są włączane przez czujnik wykrywania użytkownika. Ponadto toaletę można obsługiwać za pomocą pilota, na którym można zapisać indywidualne ustawień nawet dla czterech osób.
Eleganckie wzornictwo gwarantuje projekt Christopha Behlinga. Specjalna chromowana obudowa daje wrażenie lekkości i elegancji.
Okres gwarancji 2 lata gwarancji z możliwością przedłużenia do 3 lat.
Cena netto: ok. 15.000 zł