×

Szukaj w serwisie

GRZEJNIK PALMA PL

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 22:55
GRZEJNIK PALMA PL
GRZEJNIK PALMA PL. PRODUCENT: ENIX SP. Z O.O.
GRZEJNIK PALMA PL
GRZEJNIK PALMA PL
GRZEJNIK PALMA PL
GRZEJNIK PALMA PL

Najnowszy grzejnik firmy Enix z grupy Design proponuje bardzo ciekawe rozwiązania i użyteczne funkcje: ogrzewania, oświetlenia i wieszaka.

NAZWA: GRZEJNIK PALMA PL

PRODUCENT: ENIX SP. Z O.O.

OPIS: Najnowszy grzejnik firmy Enix z grupy Design proponuje bardzo ciekawe rozwiązania i użyteczne funkcje: ogrzewania, oświetlenia i wieszaka. Kształt grzejnika inspirowany jest naturą, a jego oryginalna forma doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrza. Oprócz oczywistej funkcji grzewczej Palma PL pełni rolę wieszaków na ręczniki, ubrania oraz doświetlenia pomieszczenia. Grzejnik jest zwieńczony koroną, rozpiętą na boki z ramionami ułożonymi w nieregularnych wysokościach, zakończonymi ledami.

W bardzo prosty sposób - za pomocą pilota, można zmienić kolor oświetlenia, który nie tylko będzie pasował do wnętrza, ale również ukoi nasze zmysły lub doda życiodajnej energii.

Dedykowany jest do przestronnych salonów łazienkowych, kąpielowych, Spa, oraz salonów wypoczynkowych i przedpokoi. Materiał: stal. Wykończenie: kataforeza + lakier proszkowy, na życzenie w kolorze z palety Enix.

Wymiar: 668 x 1868 mm

Projekt: Marta Mulawa – Kilarska

GWARANCJA: 10 lat na grzejnik, 2 lata na oświetlenie

CENA: 5000 zł netto