×

Szukaj w serwisie

Helios / Roca

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 23 lut 2018 07:51
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca
Helios / Roca

Helios
Producent: Roca Polska

Charakterystyka produktu: Ultrapłaskie prostokątne brodziki Helios o wysokości od 25 do 30 mm, wykonane z kompozytu STONEX®, opracowanego przez firmę Roca, zawierającego rozdrobnione skały dolomitowe. Dzięki pokryciu żywicą są miłe w dotyku, a ich nowe tekstury inspirowane teksturą drewna. Ze względu na wygląd, funkcjonalność i wygodę użytkowania, reprezentują najnowsze trendy w wystroju łazienek. Dostępne są w różnorodnych kolorach (Biały, Szary łupek, Czarny, Kremowy, Biały dekatyzowany oraz Czarny dekatyzowany) i wielu rozmiarach. Powierzchnia przypominająca drewno daje wiele możliwości aranżacyjnych, pozwalając dopasować brodzik do różnych typów łazienki. Modele w nowych dekatyzowanych kolorach będą doskonale pasowały w łazienkach o bardziej tradycyjnej aranżacji. Helios to seria wyznaczająca nowe trendy w przestrzeni prysznicowej. Ze względu na powierzchnię antypoślizgową to także bardzo bezpieczne rozwiązanie, zapewniające wysoki komfort korzystania. Wszystkie modele wyposażone są w kratkę w kolorze brodzika, osłaniającą syfon o średnicy 40mm.

Grupa docelowa: Najbardziej wymagający użytkownicy - konsumenci młodzi, energiczni, prowadzący aktywny tryb życia, którzy nad kąpiel w wannie przedkładają szybki orzeźwiający prysznic. Zwolennicy nowoczesnego, minimalistycznego designu, urządzający wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami. Zwracający uwagę na dbałość o środowisko i innowacyjne technologie.

Materiał wykonania: brodzik kompozytowy, wykonany z konglomeratu STONEX®, pokrytego żywicą Wymiary: od 1000x700mm do 1600x900mm

Od kiedy na rynku: 2017

Cena produktu: od 1090 do 1980 zł netto

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak
 
Nagrody,opinie,rekomend.: Brodziki Helios marki Roca zostały wyróżnione w konkursie Dobry Design 2018 organizowanym przez portal www.dobrzemieszkaj.pl oraz magazyn Dobrze Mieszkaj.
Rekomendowane dla Ciebie