Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

HIACYNT

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 12:17
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT
HIACYNT

Deante
Baterie

 Kolekcja Hiacynt została zaprojektowana przez Małgorzatę Płoskońską, absolwentkę łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, z okazji 25-lecia marki Deante. Autorka kolekcji zamknęła nowoczesne linie w ponadczasowych formach. Wyważone kąty nachyleń, dyskretne krzywizny i kunsztowne obłości tworzą spójną całość. Serię chromowaną uzupełnia wariant baterii w wykończeniu chrom i biel. Połączenie białych korpusów z chromowanymi płaszczyznami dźwigni i wylewek podkreśla nowoczesny charakter produktów. Kolekcja obejmuje baterie: umywalkowe w wersji wysokiej i niskiej, wannową, natryskową i bidetową.

Baterie Hiacynt wyróżniają się nie tylko ciekawym wzornictwem, ale też wygodnymi funkcjami. Wpuszczony w korpus ruchomy aerator pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%.

Kolekcja Hiacynt została wykonana z najlepszej klasy materiałów i komponentów. Mosiądz MO59 zapewnia odpowiednią ciągliwość, gwarantuje odporność na korozję oraz posiada świetne właściwości odlewnicze. Dodatkowo, baterie są wyposażone w głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności.

Wymiary:
Bateria umywalkowa stojąca – zasięg wylewki: 98 mm, wysokość korpusu: 161 mm
Bateria umywalkowa stojąca z podwyższonym korpusem: zasięg wylewki: 128 mm, wysokość korpusu: 201 mm
Bateria bidetowa – zasięg wylewki: 133 mm, wysokość korpusu: 161 mm
Bateria natryskowa – szerokość korpusu: 190 mm
Bateria wannowa - zasięg wylewki: 172 mm

gwarancja: 7 lat

cena netto: 349-489 zł

Komentarze

  • Bateria jak najbardziej TAK.
    • Majka, 2016-03-04 11:29:39
  • Taką baterię Hiacynt chciałabym mieć ale umywalkę NIE, nie w moim stylu.
    • Alicja Drzewiecka, 2016-03-03 20:09:25