×

Szukaj w serwisie

Hiperglazur - Salon Łazienek, Szczecin

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 23 lut 2017 10:31
Hiperglazur - Salon Łazienek, Szczecin
Hiperglazur - Salon Łazienek, Szczecin
Hiperglazur - Salon Łazienek, Szczecin
Hiperglazur - Salon Łazienek, Szczecin
Hiperglazur - Salon Łazienek, Szczecin
Hiperglazur - Salon Łazienek, Szczecin

Hiperglazur - Salon Łazienek
ul. Świerczewska 47
Szczecin

Rok założenia: 2001

Powierzchnia: 1440 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 116

Liczba pracowników: 11

Zakres: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, armatura sanitarna, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, elementy montażowe, płytki tarasowe i klinkierowe, chemia budowlana,

Usługi: projektowanie łazienek, doradztwo inwestycyjne, współpraca z architektami

Wydarzenia zorganizowane w 2016: Salon Łazienek HIPERGLAZUR w Szczecinie to największy tego typu obiekt handlowy w regionie. Powierzchnia ekspozycyjna salonu to prawie 1500 m2 przemyślanej i starannie zaprojektowanej ekspozycji produktów kilkudziesięciu wiodących producentów z kraju i ze świata. Dzięki współpracy z Polską Grupą Ceramiczną salon posiada w swojej ofercie produkty i marki własne: GSI, Ceramika Limone, AB oraz szczególnie cenioną przez architektów hiszpańską markę TAU Ceramica. O sile marki HIPERGLAZUR może świadczyć fakt, iż w 2016 roku firma nawiązała współpracę handlowo-marketingową z operatorem Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty Arena w Szczecinie, prestiżowym miejscem na sportowej i kulturalnej mapie miasta. W zeszłym roku uczestniczyliśmy również w wielu akcjach charytatywnych wspierając domy dziecka, szpitale jak również osoby prywatne, dotknięte tragediami losowymi bądź będącymi w trudnych warunkach materialnych, przekazując produkty do remontu wnętrz. Główne marki dostępne w ofercie: płytki ceramiczne: Ceramica Limone, AB, TAU Ceramica, Imola, Azulev, Ragno, Plaza, Ecoceramic, Pamesa, Saloni, Dune, Rako, Keros, Keraben, Metropol, Vives, Ape, Barwolf, Paradyż, Tubądzin, Tubądzin-Kreacje Maciej Zień, Nowa Gala, Stargres, Geo Ceramika, Cerrad wyposażenie łazienek: Grohe, Villeroy&Boch, Duravit, GSI, Jacuczzi, Huppe, Vitra, Ravak, Geberit, Radaway, SanSwiss, Tres, Werit, Deante, Kludi, Easy Drain, Defra, Salgar, Stella

Najciekawsze realizacje: Sąd Administracyjny w Szczecinie, osiedle "Feniks" w Kołobrzegu, biurowiec firmy Alkon w Szczecinie, osiedle mieszkalne Zielona Przystań w Szczecinie.

Akcje i konkursy dla klientów: Dla naszych klientów wydawany jest cykliczny katalog promocyjny, zawierający ponad 200 wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty. W 2016 roku wprowadziliśmy kartę stałego klienta HIPERGLAZUR CASHBACK. Dzięki tej karcie każdy klient dokonujący zakupu w naszych salonach otrzymuje zwrot części poniesionych kosztów z każdej transakcji.

Współpraca z architektami: Ważnym czynnikiem naszego funkcjonowania jest współpraca z projektantami i architektami, polegająca na organizowaniu licznych szkoleń produktowych w salonie oraz najciekawszych architektonicznie miejscach Szczecina, wspólnych projektów a także wyjazdów do fabryk na zaproszenie producentów. W najbliższym czasie salon wzbogaci się o kolejną przestrzeń przeznaczoną do pracy dla architektów i projektantów wnętrz. Efektem takiej współpracy są zaprojektowane i wykonane w naszym salonie aranżacje łazienek wg ich pomysłu i wizji.

Liczba zmian ekspozycji: Miniony rok i początek 2017 roku przyniósł szereg kolejnych zmian w wyglądzie ekspozycji. W centralnej części salonu powstała niska strefa zabudowy z ekspozycją ceramiki sanitarnej. Salon wzbogacił się również o ekspozycję płytek wielkoformatowych, najnowocześniejszą w Szczecinie strefę ekspozycyjną marki Grohe, przebudowano również około 30 % ekspozycji płytek ceramicznych. W planach na najbliższe miesiące jest budowa strefy jednego z wiodących zagranicznych producentów płytek a także strefy dedykowanej marce własnej - Ceramice Limone, przebudowa strefy mebli łazienkowych a także liczne inwestycje poprawiającą funkcjonalność salonu.

Hiperglazur - Salon Łazienek
ul. Świerczewska 47
Szczecin
Rekomendowane dla Ciebie