×

Szukaj w serwisie

Impero, Radom

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 13:50
Impero, Radom
Impero, Radom
Impero, Radom
Impero, Radom
Impero, Radom
Impero, Radom

ul. Warszawska 218
26-600 Radom
woj. mazowieckie

KIEROWNIK SALONU: Ludwik Gajewski
ROK ZAŁOŻENIA: 2007
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 1000 m2
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 54
LICZBA PRACOWNIKÓW: 7
STRONA: www.impero.com.pl 

Zakres oferowanych produktów: płytki, ceramika, armatura, kabiny prysznicowe, wanny, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, chemia budowlana
Usługi dodatkowe: Projektowanie, doradztwo, transport

O nas

Firma Impero jest obecna na rynku wyposażenia łazienek od przeszło 20 lat, przez lata budowaliśmy nasze doświadczenie i kompetencje stawiając zawsze za cel utrzymanie najwyższej jakości obsługi Klienta. Odpowiednio dobrani dostawcy i partnerzy pozwalają oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Wynikiem budowanego przez lata doświadczenia jest nasz salon przy ul. Warszawskiej 218 w Radomiu - Impero Home. Jest to największy salon z wyposażeniem łazienek w Radomiu. Na powierzchni 1000m2 znajduje się ponad 50 boksów ekspozycyjnych. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ekspozycję, która prezentuje łazienki w stylu klasycznym, glamour, loftowym i nowoczesnym.

Nasza bogata ekspozycja prezentuje również kabiny prysznicowe, wanny, armaturę łazienkową, ceramikę, meble łazienkowe oraz akcesoria łazienkowe.

Oferujemy naszym Klientom bezpłatne wizualizacje łazienek, fachowe doradztwo naszych doświadczonych handlowców, a także transport zakupionego towaru.

Salon Impero Home jest trzykrotnym laureatem konkursu Salon Roku w latach: 2013, 2014 oraz 2015.

Zapraszamy do naszego salonu!