Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Impero Style, Lublin

  • Autor: Rynek Łazienek
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin

Impero Style
ul. Mełgiewska 7b
Lublin

Rok założenia: 2016

Powierzchnia: 1000 mkw

Liczba ekspozycyjnych boxów: 45

Liczba pracowników: 8

Impero Style to najnowszy salon z wyposażeniem łazienek w Lublinie, cieszący się uznaniem klientów i architektów. Jest doceniany za nowoczesność, umiejętny dobór asortymentu oraz przyjazne rozwiązania dla klientów. Impero Style to największa ekspozycja markowej ceramiki i armatury w Lublinie.

Zakres: płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe, wanny, zlewozmywaki, ceramika sanitarna, brodziki prysznicowe, odpływy liniowe, chemia budowlana, armatura łazienkowa, meble łazienkowe, grzejniki łazienkowe, akcesoria łazienkowe.

Usługi: bezpłatna aranżacja, darmowy transport, zakupy na raty, fachowe doradztwo

Wydarzenia zorganizowane w 2016: patronat nad akcjami: Studio Dobrych Rozwiązań oraz III Weekend Dni Otwartych Lubelskich Developerów 2016; szkolenie dla wykonawców w salonie Impero w Lublinie - Sopro (chemia budowlana) i REX (płyty wielkoformatowe, cięcie, przenoszenie, narzędzia); szkolenie dla architektów w salonie Impero w Lublinie - Riho/Riho limited (wanny, wanny z hydromasażem, umywalki) oraz Wiper - odwodnienia liniowe; szkolenie dla architektów w salonie Impero w Lublinie - Geberit - zabudowy podtynkowe, mobilny salon KOŁO w salonie Impero w Lublinie.

Akcje i konkursy dla klientów: cykliczny Magazyn Dobrych Cen, promocja związana z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Współpraca z architektami w 2016 roku: czerwiec - szkolenie dla architektów w Głęboczku (Geberit, Koło, Keramag, Kludi); lipiec - wspaniały wyjazd z Architektami do Niemiec - fabryka Villeroy&Boch; wrzesień - w salonie odbyła się prezentacja nowości producentów WIPER i RIHO LIMITED; listopad - wyjazdowe szkolenie we Włoszech - Rex Ceramiche; listopad - wylot do Włoch z Architektami - FAP, ORNAMENTA, CESAR, COTTO D`ESTE; grudzień - wylot do Włoch z Architektami - Grupa FLORIM, ITALGRANITI; obecność na targach w Bolonii (targi CERSAIE 2016) i Valencii (targi CEVISAMA 2016).

Przedstawiciele Impero uczestniczyli również we wszystkich czołowych targach branżowych w Europie w 2016 roku.

Impero Style
ul. Mełgiewska 7b
Lublin
Rekomendowane dla Ciebie