×

Szukaj w serwisie

Impero Style, Lublin

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 13 lut 2017 12:47
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin
Impero Style, Lublin

Impero Style
ul. Mełgiewska 7b
Lublin

Rok założenia: 2016

Powierzchnia: 1000 mkw

Liczba ekspozycyjnych boxów: 45

Liczba pracowników: 8

Impero Style to najnowszy salon z wyposażeniem łazienek w Lublinie, cieszący się uznaniem klientów i architektów. Jest doceniany za nowoczesność, umiejętny dobór asortymentu oraz przyjazne rozwiązania dla klientów. Impero Style to największa ekspozycja markowej ceramiki i armatury w Lublinie.

Zakres: płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe, wanny, zlewozmywaki, ceramika sanitarna, brodziki prysznicowe, odpływy liniowe, chemia budowlana, armatura łazienkowa, meble łazienkowe, grzejniki łazienkowe, akcesoria łazienkowe.

Usługi: bezpłatna aranżacja, darmowy transport, zakupy na raty, fachowe doradztwo

Wydarzenia zorganizowane w 2016: patronat nad akcjami: Studio Dobrych Rozwiązań oraz III Weekend Dni Otwartych Lubelskich Developerów 2016; szkolenie dla wykonawców w salonie Impero w Lublinie - Sopro (chemia budowlana) i REX (płyty wielkoformatowe, cięcie, przenoszenie, narzędzia); szkolenie dla architektów w salonie Impero w Lublinie - Riho/Riho limited (wanny, wanny z hydromasażem, umywalki) oraz Wiper - odwodnienia liniowe; szkolenie dla architektów w salonie Impero w Lublinie - Geberit - zabudowy podtynkowe, mobilny salon KOŁO w salonie Impero w Lublinie.

Akcje i konkursy dla klientów: cykliczny Magazyn Dobrych Cen, promocja związana z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Współpraca z architektami w 2016 roku: czerwiec - szkolenie dla architektów w Głęboczku (Geberit, Koło, Keramag, Kludi); lipiec - wspaniały wyjazd z Architektami do Niemiec - fabryka Villeroy&Boch; wrzesień - w salonie odbyła się prezentacja nowości producentów WIPER i RIHO LIMITED; listopad - wyjazdowe szkolenie we Włoszech - Rex Ceramiche; listopad - wylot do Włoch z Architektami - FAP, ORNAMENTA, CESAR, COTTO D`ESTE; grudzień - wylot do Włoch z Architektami - Grupa FLORIM, ITALGRANITI; obecność na targach w Bolonii (targi CERSAIE 2016) i Valencii (targi CEVISAMA 2016).

Przedstawiciele Impero uczestniczyli również we wszystkich czołowych targach branżowych w Europie w 2016 roku.

Impero Style
ul. Mełgiewska 7b
Lublin
Rekomendowane dla Ciebie