×

Szukaj w serwisie

Inspira / Roca

  • Autor: Rynek Łazienek
Inspira / Roca
Inspira / Roca
Inspira / Roca
Inspira / Roca
Inspira / Roca
Inspira / Roca
Inspira / Roca
Inspira / Roca
Inspira / Roca

Seria ceramiki łazienkowej Inspira
Producent: Roca Polska Sp. z o.o.

Seria ceramiki łazienkowej Inspira wykonana z FINECERAMIC® - innowacyjnej formuły ceramiki opracowanej przez firmę Roca.

To nowe, ekskluzywne rozwiązanie technologiczne odznacza się wysoką jakością, pozwala na jeszcze większą precyzję podczas projektowania kształtu oraz detali produktów. Dzięki niemu są one lżejsze, bardziej odporne na uszkodzenia, a także łatwiejsze w utrzymaniu w czystości.

Rozwiązania wykonane z FINCERAMIC® to absolutnie nowe podejście do projektowania przestrzeni łazienkowej. W kolekcji można znaleźć elementy wyposażenia przestrzeni kąpielowej, które zaspokoją zróżnicowane gusta użytkowników. Składają się na nią produkty o różnych kształtach: okrągłe (Round), z zaokrąglonymi brzegami (Soft) oraz kwadratowe (Square).

Wszystkie modele zaskakują świeżą formą, idealnie współgrają ze sobą, dają wiele możliwości tworzenia różnorodnych zestawień i zaprojektowania spersonalizowanej łazienki w dowolnym stylu. Kompozycje mogą łączyć elementy z różnych wersji, dając oryginalny efekt.

Kolekcja Inspira oferuje szeroką gamę umywalek nablatowych oraz umywalek z otworem przelewowym, które uzupełniają: miski WC podwieszane Rimless o dwóch kształtach (Square i Round), WC kompakt i WC kompakt Compacto, miska WC stojąca, bidety stojące i podwieszane.

Na uwagę zasługuje miska podwieszana Inspira z technologią Rimless (czyli miska WC bez wewnętrznego kołnierza), która pozwala na łatwe utrzymanie higieny. Bezkołnierzowe rozwiązanie umożliwia spłukiwanie całej wewnętrznej powierzchni miski WC. Dzięki technologii Rimless wewnątrz muszli nie będą gromadzić się bakterie, kamień i zanieczyszczenia, a utrzymanie czystości i higieny będzie niezwykle łatwe i ekologiczne dzięki spłukiwaniu 4 lub 2 litrami wody.

Deski i pokrywy misek WC i bidetów Inspira wykonane są z wytrzymałego i innowacyjnego materiału SUPRALIT®. To nowe tworzywo stanowi połączenie żywic fenolowych, dzięki czemu jest mniej porowate, a przez to bardziej odporne na zabrudzenia. Cechuje się wysoką odpornością na UV i nie żółknie, zapewnia większy poziom higieny przy zachowaniu mocy i trwałości produktu.

Seria ceramiki łazienkowej Inspira to idealny wybór dla tych, którzy szukają innowacyjnych i ponadczasowych rozwiązań.

Od kiedy na rynku: 2016
Cena produktu: Umywalki od 780 do 1850 zł netto, Miski WC podwieszane Rimless – 1100 zł netto, Miska WC kompakt Compacto – 1200 zł netto, Miski WC kompakt – 1300 zł netto, Miska WC stojąca – 1400 zł netto, Bidety podwieszane – 1150 zł netto, Bidety stojące – 1400 zł netto,
Gwarancja produktu: 5 lat
Rekomendowane dla Ciebie