×

Szukaj w serwisie

Joanna Dominiak, Comarch

  • Autor: Ryneklazienek,pl
  • 06 marz 2015 21:30
Joanna Dominiak, Comarch

Joanna Dominiak, Kierownik Centrum Finansowania MSP Comarch S.A. poprowadzi wykład "Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 – jak sfinansować technologiczne inwestycje firm".

Joanna Dominiak, Kierownik Centrum Finansowania MSP Comarch S.A. poprowadzi wykład "Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 – jak sfinansować technologiczne inwestycje firm" podczas Forum Branży Łazienkowej 2015.

Praktyk z ponad 8 letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków unijnych oraz innych zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji przedsiębiorstw. Wiedza zawodowa oraz kwalifikacje zdobyte na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, poparte kierunkowymi studiami podyplomowymi na UJ oraz licznymi kursami doskonalącymi.

Główne obszary szkoleń: pozyskiwanie dofinansowania ze środków UE i rozliczenie projektów unijnych. Doświadczenie zdobyte dzięki skutecznemu pozyskiwaniu dotacji na kilkadziesiąt projektów badawczych oraz na inwestycje firm w nowoczesne technologie w ramach perspektywy finansowej 2007-2013 o wartości blisko 40 mln zł.

Specjalizuje się w analizie dostępnych na rynku narzędzi dofinansowania technologii informatycznych i aktywnym wspieraniu firm sektora MSP w ich pozyskiwaniu. Interesuje się prawem europejskim – obszarem specjalizacji ukończonego kierunku studiów na Wydziale Stosunków Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykorzystywanym w pracy nad projektami inwestycyjnymi dofinansowanymi z Unii Europejskiej, którymi zajmuje się w Comarch. Do głównych obszarów jej działań należą dotacje unijne, kredyt technologiczny oraz leasing operacyjny IT, wdrażany w firmach działających zarówno w Polsce, jak i zagranicą m.in. w Niemczech i Francji.

Zapraszamy: 26 marca 2015 r., hotel Sheraton w Warszawie
Rekomendowane dla Ciebie